Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita MeliMel's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.02.2013
    Postari in forum
    4

Idee Oare sunt insarcinata?

Buna, Ma numesc Melinda si sunt nou pe copilul.ro, As vrea sa va intreb sau sa imi spuneti parerile dvs.
    Ultimul ciclu am avut in 31dec 2012, si normal prin 29 ianuarie ar fi trebuit sa am ciclu, dar nimic pana acuma. Mi-am facut un tes in data de 1feb si a iesit o liniutza :( Ne dorim eu si viitorul meu sot u bebe, si incercam de cateva luni bune! Nu am avut nici un simptom ,dar nici semne ca mi-ar veni ciclul, de cateva zile mananc foarte mult , sau umflat putin sanii, si imi sunt foarte sensibile sfarcurile.Ar fi vorba de o sarcina si a fost facut testul prea devreme?
    Va multumesc anticipat pt raspunsuri!!
    Sa aveti o zi frumoasa in continuare!!!

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    Ai deja o intarziere de mai mult de o saptamana. Repeta testul de sarcina, sau fa o analiza de sange si vei afla exact.

Membru inregistrat la
    07.02.2013
    Postari in forum
    4
    Multumesc, Maine dimineata am sa il repet!!! :)

sadia
    Guest
    Inclin sa cred ca da......pozitiv

Membru inregistrat la
    07.02.2013
    Postari in forum
    4
    Azi dimineatza mi-am facut test de sarcina tip banda , iar a iesit negativ :(....? oare prea repede am facut testul? depinde de la ce data sa conceput?si in functie de aia se calculeaza?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari