Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ceza.lili's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.02.2009
    Postari in forum
    2
    Salutare aspirantelor! voiam sa va intreb daca ati auzit/citit fete care au rezolvat endometrioza cu tratament homeopat?

Eu sunt acum in curs pentru FIV iar doctorul mi-a explicat ca endometrioza este o problema de imunitate a organismului si ma gandeam ca, daca Doamne fereste FIV-ul nu reuseste, sa caut un homeopat...

Poate ma puteti ajuta cu o recomandare. Sincera sa fiu nu imi pun prea mari sperante in FIV.

Floricica Nou Venita rollis26's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.03.2009
    Postari in forum
    4
    multa bafta iti doresc la FIV si fii mai optimista! ai grija de tine, ai grija ce mananci si trebuie ca rezultatul sa fie unul pozitiv. Mult succes i-ti doresc si mai posteaza pe aici cum evolueaza situatia ta. Si eu intentionez sa fac un FIV in toamna, astept sa ma programez la prof. Marinescu.
    cat despre homeopatie, nu as sti sa-ti dau detalii... poate ne ajuta celelalte fete

Floricica Nou Venita rollis26's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.03.2009
    Postari in forum
    4
    lili, am dat acum o cautare pe net si am gasit un site-ulet care pare destul de interesant si bine documentat pentru cazurile de endometrioza. sper sa-ti fie de folos si sa te ajute: http://www.endo-resolved.com/diet.html

Floricica Nou Venita ceza.lili's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.02.2009
    Postari in forum
    2
    Eu am gasit aici pe forum un topic pe care citesc cu drag tot ce scriu fetele despre tratamentele naturiste si homeopatice. Naturiste si homeopate

Iti multumesc, rollis!

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    salut, fetele! ce mai faceti?eu nu am reusit sa mai intru demult....
    care are chef sa vada un film, am gasit un site fain cu filme subtitrate :
    www.filme-acasa.com
    va pupacesc pe toate!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari