Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta yuxi's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2010
    Postari in forum
    1.074
    Buna ziua. In continuare am aceeasi problema: ma delogheaza de pe comunitate, de cate ori intru trebuie sa introduc username si parola. Va rog sa remediati situatia, si acolo este tot siteul Dvs, ocupati-va sa mearga bine.

Membru inregistrat la
    19.02.2010
    Postari in forum
    1.074
    Mai citeste cineva din administratie ce se scrie aici? Problema mea cu delogarea la comunitate inca exista.
    Si inca ceva: ce ati facut cu pagina de start a forumului? De ce nu se mai vede desfasurata fiecare categorie (parintii intraba, sarcina, bebelusi, etc....) cu sub-forumurile ei in asa fel incat sa vedem daca s-a scris la fiecare arie in parte (alimentatie, sanatate, ingrijire) si cand si cine a scris ultimul mesaj la fiecare?
    Modificata de yuxi; 10.06.2010 la 14:32:39.

Administrator Floricica Debutanta administrator's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.04.2005
    Postari in forum
    1.037

Reluare Delogare comunitate

Citat Postat de yuxi Vezi mesajul
    Mai citeste cineva din administratie ce se scrie aici? Problema mea cu delogarea la comunitate inca exista.
    Si inca ceva: ce ati facut cu pagina de start a forumului? De ce nu se mai vede desfasurata fiecare categorie (parintii intraba, sarcina, bebelusi, etc....) cu sub-forumurile ei in asa fel incat sa vedem daca s-a scris la fiecare arie in parte (alimentatie, sanatate, ingrijire) si cand si cine a scris ultimul mesaj la fiecare?
    Buna Yuxi,

1. Am reparat pagina de start a forumului.
    2. Am testat paginile din comunitate si la noi nu se intampla. Poti sa imi spui dupa cat timp se intampla delogarea?

Membru inregistrat la
    19.02.2010
    Postari in forum
    1.074
    Buna.
    Nu imi dau seama la ce interval, dar astazi a trebuit sa ma loghez de vreo 4 ori pe comunitate pana la ora asta.

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    vad ca pe mine nu ma ajuta nimeni sa pot modifica semnatura..va rog sa ma ajutati.

Membru inregistrat la
    19.02.2010
    Postari in forum
    1.074
    Buna ziua. In continuare am aceeasi problema: ma delogheaza de pe comunitate, de cate ori intru trebuie sa introduc username si parola. Va rog sa remediati situatia, si acolo este tot siteul Dvs, ocupati-va sa mearga bine.
    Problema mea inca nu s-a rezolvat. Azi a trebuit sa ma loghez de 2-3 ori la comunitate.

EDIT la o ora si ceva: de 4-5 ori chiar.
    Modificata de yuxi; 16.06.2010 la 16:50:38.

Floricica Nou Venita ali75's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.05.2010
    Postari in forum
    3
    buna fetelor sunt noua pe acest forum . si eu ma confrunt cu aceiasi problema ca a voastra am 1 baietel dar mai vrem sa-l facem pe al 2_lea si nu mai vine ne chinuim de aproape 3 ani jumatate prin doctorii eu am facut o intrerupere de sarcina dupa ce l-am nascut pe baiat si mai am o sarcina pierduta din cauze necunoscute .dupa ani am zis ca este momentul pentru urmatorul copil si numai vine dute la doctor fa analize tot felul am ajuns la hsg unde mi sa comunicat ca trompa dr este putin infundata dar am sanse sa raman pe partea stg sotul spermograma totul ok ducetiva acasa si munciti . dupa un an in care nu am ramas am plecat la bucureti la alt medic iar analize iar spermograma aproape buna adica putea sa lase o femeie insarcinata cu diagnosticul de astenozoozpermie moderata asa ni sa comunicat de catre medicul care ia facuto ca nu este problema la el ci la mine sa fac hsg si iar hsg in urma ei mi sa desfundat trompa .iar ni sa spus acasa si la munca . am mai stat aproape 6 luni si tot nimic nimic am zis ca poate am o dereglare hormonala sau nu am ovulatie am mers cu sotul la endocrinolog facem analize sotul pe langa analize o alta spermograma totul ok mergeti acasca si la munca . nu stim ce sa mai facem unde sa mai mergem am citit de curand despre inseminarea artificiala ma bate gandul sa o incerc si pe asta . deci eu sunt ok toti medici imi spun ca sunt bine sotul 3 spermograme prima buna ,urmatoarea cu astenozoospermie moderata a treia foarte buna nu stim unde este problema . a mai fost alta dintre voi in situatia asta . va pup

Membru inregistrat la
    19.02.2010
    Postari in forum
    1.074
    Problema mea inca nu s-a rezolvat. Azi a trebuit sa ma loghez de 2-3 ori la comunitate.

EDIT la o ora si ceva: de 4-5 ori chiar.
    Am aceeasi problema, care nu s-a remediat vad. Ma delogheaza de la comunitate. Nu mai citeste nimeni aici?

Membru inregistrat la
    19.02.2010
    Postari in forum
    1.074
    Genial! Acum nu imi mai merge DELOC comunitatea. Dau click pe comunitate, imi scrie jos "Done" dar nu apare decat culoare de fundal si atat. Din ce in ce mai rau. Va rog reparati comunitatea.\
    EDIT: si nici pe profil nu mai pot sa intru, eroare fiind aceeasi: imi spune ca a incarcat oagina, dar nu imi arata decat imaginea pe care am ales-o la fundal si atat.
    Modificata de yuxi; 06.07.2010 la 13:41:10.

Floricica Avansata ralukut's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.06.2008
    Postari in forum
    1.401
    Mai am si eu o problema: desi sunt logata si pot posta pe forum, daca vreau sa intru in pagina mea, imi spune profil privat. Eu oricum nu-mi facusem profil privat, dar sa fie privat pt mine....

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari