Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta yuxi's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2010
    Postari in forum
    1.074
    FEEDBACK:
    Imi place ca in forum se vede daca cine a postat la un topic este online sau nu (bulinuta verde). Imi place ca exista posibilitatea "view forum posts" cand dai clic pe numele utilizatorului. Atata doar ca nu functioneaza. Nu-mi place ca nu apare fotografia de la avatar la mesajele din forum, desi am schimbat-o. Apare doar la profil. E o idee buna noua metoda de citare, unde poti sa stergi din mesajul citat ce e inuti si sa pastrezi doar partea la care vrei sa raspunzi.

Floricica Debutanta yuxi's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2010
    Postari in forum
    1.074
    Citat Postat de krissa Vezi mesajul
    Chiar, o avea vreo legatura vechimea in forum cu imaginea profilului? am mai vazut pe cineva la mugurasii primaverii careia i-a disparut poza...
    Sincer nu cred, e posibil fie o defectiune tehnica, vreo setare care trebuie facuta.
    Apropos: smilies alea cu Craciun sunt cam out of season.

EDIT: de ce apare asa un spatiu mare si gol inainte de citat?

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Multumim mult pentru feedback-ul vostru pe baza opiniilor voastre vom reusi sa imbunatatim forumul si sa il facem cat mai placut si mai util pentru voi.

Floricica Cu Vechime viata's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.08.2009
    Postari in forum
    8.289
    buna n ziua

Floricica Debutanta andrei-babyfashion's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Dragele mele,

Am testat si eu un pic noile functii ale site-ului si imi place de morrrr!!! Bravo celor care ati conceput noul format!

Imi place foarte mult pentru ca:

-putem scrie ingrosat"bolduit"
    -inclinat
    -subliniat
    -colorat

Copilul.ro | Prima pagina - Sarcina, Bebelusi, Copii, Forum
    putem adauga mult mai usor poze...putem insera vide-uri..si avem posibilitatea de atasa una alta..etc

Felicitari si sa avem "casa de piatra"!sau cum s-o ura la "casa noua"

Floricica Debutanta andrei-babyfashion's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Citat Postat de andrei-babyfashion Vezi mesajul
    Dragele mele,

Am testat si eu un pic noile functii ale site-ului si imi place de morrrr!!! Bravo celor care ati conceput noul format!

Imi place foarte mult pentru ca:

-putem scrie ingrosat"bolduit"
    -inclinat
    -subliniat
    -colorat

Copilul.ro | Prima pagina - Sarcina, Bebelusi, Copii, Forum
    putem adauga mult mai usor poze...putem insera vide-uri..si avem posibilitatea de atasa una alta..etc

Felicitari si sa avem "casa de piatra"!sau cum s-o ura la "casa noua"
    ...si putem modifica, sterge daca ceva nu este ok!!!

Floricica Senior arysha's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2009
    Postari in forum
    3.913
    Am cautat cum sa fac cu imaginea dar tot nu reusesc,am reusit sa o scot de tot.Am observat ca acum toata lumea fara poza la avatar are aceeasi.
    intradevar se pot pune poze mai usor si link-uri dar sincer pentru unii poate e prea complicat.

cristina elena
    Guest
    Mda vechiul format al forumului ducea lipsa de asa ceva, mai toate 'forumurile de mamici' merg pe formatul asta si vechiul copil nu beneficia de atatea optiuni. Dar mi se pare ca e prea multe engleza pe-aici.
    Eu am facut doar franceza si rusa :D zambaretii inca nu i-am descoperit si greu nevoie mare ma descurc daca vreau sa modific ceva in profil. Intai imi trebuie traducator.
    In rest ce sa zic, felicitari pentru munca depusa. Sa avem acum timp sa ne familiarizam cu noua imagine.

Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Se pare ca este o problema cu pozele de la avatar si cu mesajele care au disparut. Nu au fost sterse de nimeni insa probabil ca dupa schimbarea forumului ceva s-a intamplat. In data ce vom afla ce s-a intamaplat va vom anunta.
    Va rog in continuare sa spuneti tot ce nu este ok pentru ca noi sa putem lua masuri.

Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Citat Postat de cristina elena Vezi mesajul
    Mda vechiul format al forumului ducea lipsa de asa ceva, mai toate 'forumurile de mamici' merg pe formatul asta si vechiul copil nu beneficia de atatea optiuni. Dar mi se pare ca e prea multe engleza pe-aici.
    Eu am facut doar franceza si rusa :D zambaretii inca nu i-am descoperit si greu nevoie mare ma descurc daca vreau sa modific ceva in profil. Intai imi trebuie traducator.
    In rest ce sa zic, felicitari pentru munca depusa. Sa avem acum timp sa ne familiarizam cu noua imagine.
    Multumim Cristina. Se va traduce tot ce este de tradus

Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Pentru ca sa puteti folosi zambaretii trebuie sa face o postare noua deci nu Quick Reply ci sa mergeti la Du-te avansat. Acolo aveti toate optiunile pentru editarea postului.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari