Ultimele discutii din forum
    Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    Mai sunteti fete la care va place sa croiti?Eu mi-am dorit dintotdeauna sa cos la masina si nu am reusit sa invat da din darul de nunta am reusit sa imi cumpar o masina de cusut electrica si nu e mar elucru acum.Mi-am facut perdele si huse de perina si acum vreau sa fac niste perinidecorative pt canapelel noi pe care le-am cumparat de curand.

Floricica Veterana alinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    si eu am zis ca o sa-mi iau o masina de cusut cand o sa stam la casa,poate o sa-mi fac si ceva fustite(mi-am mai facut acu vreo 6 ani una si tare mult mi-a placut) si in plus eu am terminat textilele,la faculatate

Floricica Avansata ely27's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.11.2007
    Postari in forum
    1.241
    si mie imi place croitoria. de meserie sunt tehnician veterinar dar nu mi-am gasit de lucru si m-am apucat de croitori. cand m-am angajat habar nu aveam nici cum se baga ata, dar am invatat si am avansat. din masina de cusut am ajuns la creatie, apoi tehnolog si sef de linie pana am plecat in maternitate. inca nu am masina dar vreau sa imi iau cat mai curand ca este buna in casa mai ales ca eu stiu sa lucrez de toate.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari