Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita georgiana_cta's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.05.2008
    Postari in forum
    2
    Buna ziua,

Sotul meu urmeaza un tratament cu antibiotice pt prevenirea unor infectii gingivale.Noi am vrea sa avem un copil.Credeti ca este perioada potrivita pt a ramane insarcinata sau ar trebui sa astept terminarea tratamentului?Antibioticele pot afecta cumva sarcina in cazul in care exista deja?

Floricica Cu Vechime lauriana's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.11.2007
    Postari in forum
    7.767
    Georgiana bine ai venit in familia Copilul.ro.

Acest topic este dedicat discutiilor cu psihologul Anca Munteanu si din pacate nimeni nu iti va raspunde la aceasta intrebare aici. Dar in cadrul topciului "Imi doresc un copil" vei gasi subiectul 'Sunt insarcinata sau vine CM?' unde poti adresa intrabarea ta aspirantelor la titlul de mamici care iti vor raspunde cu siguranta. Te asteptam cu drag la discutii

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Draga Georgiana,

Asa cum a spus si Lauraiana, in cadrul topcilui "Imi doresc un copil" poti gasi subeictul Sunt insarcinata sau vine CM in care vei gasi cu sigurata raspuns la intrebarea ta.
    Acest subiect va fi inchis

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari