Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita peta's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2007
    Postari in forum
    38
    Mamicilor voi ce parere aveti? Considerati ca avem destul timp liber pentru a ne ocupa de soti si bebe asa cum ar trebui? Si acum ma refer la toate mamicile care lucreaza bineinteles.

Pupici!

Floricica Nou Venita macoveimonica's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2006
    Postari in forum
    99
    Eu acuma ma pregatesc sa incep lucrul (pustiul are un an jumate) si abia stept. Nici acuma nu am timp liber deloc, dar pentru mine serviciul va reprezenta o diversificare. Nu cred ca se va schimba nimic, doar moralul meu va fi ceva mai ridicat, nu ma voi mai simti ca o casnica intretinuta (dadeam licenta cand am nascut si nu am primit indemnizatie).
    Pupici la toate! Si incercati sa va ocupati de toate fara a va neglija mai ales pe voi!

Floricica Nou Venita peta's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2007
    Postari in forum
    38
    Aici ai mare dreptate Monica. Seara, de exemplu, uitam sa mai citim o carte, sa ne facem o masca de fata sau de ce nu sa iesim la o piesa de teatru buna. Trebuie sa facem toate aceste lucruri si mai mult ca sa nu uitam cine suntem si ca sa ne simtim bine in pielea noastra.

Pupici!

Floricica Avansata ely27's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.11.2007
    Postari in forum
    1.241
    Si eu deabia astept sa incep serviciul.Mai iesi ,mai porti o discutie si mai vezi si afli alte lucruri.Daca stai acasa nu te mai ocupi deloc de tine.Atunci ai sa iti faci timp pentru toate.
    Pupici la tote.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari