Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita maria77's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2007
    Postari in forum
    132
    Dragi mamici...

Ce diete ati tinut dupa ce ati nascut? sau cum scaparatzi de kg.. Eu mai am la 1 an de la 1 nastere 6kg.. care ma omoara ca toate hainele vechi tipa pe mine:)))

Floricica Avansata ramona mag's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.12.2006
    Postari in forum
    1.484
    eu fac salbire cu un nou aparat
    se numeste ACCENt
    si e doar in timisoara
    stiu ca vin femei si din bucuresti
    in 3 sedinte am dat 5 cm
    azi am facut-o pe a 4

Floricica Nou Venita sabmarc's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.04.2007
    Postari in forum
    108
    cu herbalife

Floricica Debutanta iazmin's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.08.2007
    Postari in forum
    1.129
    sabina dar ce sunt astea pastile ceai sau ce??

Floricica Debutanta iazmin's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.08.2007
    Postari in forum
    1.129
    sabina dar ce sunt astea pastile ceai sau ce??

Floricica Cu Vechime monica76's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2007
    Postari in forum
    5.513
    Eu incep de saptamana viitoare un masaj de intretinere/ o data pe saptamana. Am ramas cu 6 kg dar cred ca este prea devreme sa le dau jos tinand cont ca am nscut acum o luna si jumatate si alaptez.

Floricica Nou Venita maria77's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2007
    Postari in forum
    132
    AA e super devreme.. Cat am alaptat nu am tinut regim...nici nu ma indopam dar recunosc ca alaptatul imi facea foame:)) sau era o scuza...
    eu cu astea 6 kg am ramas de la 4 luni de la nastere si ioc acus.. Ceva diete cu rezultate stitzi?

Floricica Cu Vechime monica76's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2007
    Postari in forum
    5.513
    Cu masajul asta care-l incep eu de saptamana viitoare, cumnata mea a slabit 2 nr. la blugi ( in 3 luni si jumatate, 2 masaje/sapt.). Eu voi face doar o data pe sapt. ca n-am timpul necesar. Sa vedem daca da rezultate si te tin la curent. Tipa vine acasa.

Floricica Avansata ramona07's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.02.2007
    Postari in forum
    1.803
    Eu la 2 luni si o sapt. mai am 5kg in plus, din totalul de 27kg....nu imi fac griji ca ma stoarce prichindeii mei,insa daca nu le dau jos intr-o luna am sa incep o cura disociata si as vrea sa dau jos mai mult.

Floricica Avansata ingerul01's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.09.2007
    Postari in forum
    2.305
    eu dupa ce am nascut nu am ramas decat cu 4 gk in plus. problema este ca am inceput acum sa pun pe mine, desi nu mananc altfel decat pana acum. si ma enervez pt ca nu pot tine regim, inca alaptez.offf!

Floricica Nou Venita macoveimonica's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2006
    Postari in forum
    99
    In total am pus cu sarcina 22 de Kg. Am slabit foarte repede dupa nastere, de la sine (alaptat intensiv, oboseala, lipsa poftei de mancare), am rams totusi cu 5 Kg in plus care nu au mai scazut si a trecut deja un an si jumatate. Nu ma deranjeaza pentru ca oricum eram cam slabuta asa ca momentan le pastrez. Mie imi lipsesste sportul. Inainte de a naste eram studenta si faceam sport la facultate, dar acuma nu prea mai am cand, cum si nici chef sa ma apuc asa din senin. Cred ca joaca un rol foarte important atat in pastrarea greutatii, cat si a poftei de mancare si a tonusului general.
    Succes cu silueta!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari