Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita bluekidoo's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.09.2006
    Postari in forum
    14
    Am cautat prin forum si nu am gasit... Daca totusi exista si nu am cautat eu bine, cer iertare...

Am 23 de ani, sunt proaspat casatorita si incep sa ma gandesc la un bebe... Si cum in trecut am avut ceva probleme ginecologice as vrea sa merg la un cabinet pentru un control...Problema este ca am fost la vreo 2 cabinete diferite pana acum dar nu am fost multumita de nici unul... Imi poate recomanda cineva un cabinet si un medic bun in Bucuresti? Daca este posibil in zona 13 Septembrie si imprejurimi (Unirii, Dr Taberei, Eroilor)...

Floricica Senior dorissa's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.04.2007
    Postari in forum
    4.038
    Eu merg la clinica Medicover, in zona spitalului Colentina, si sunt foarte multumita. Incearca si tu!

Floricica Nou Venita bluekidoo's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.09.2006
    Postari in forum
    14
    ms pt sfat... eu stiu medicoverul de langa municipal... stii ceva despre medicii de acolo? imi poti recomanda ceva?

Floricica Nou Venita florentina cos's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.01.2007
    Postari in forum
    87
    buna la municipal stiu un doctor foarte bun prof.dr.Horhoianu Valeriu,eu am fost super incantata de el si are cabinet particular la Clinica Polisano, pe langa Cora militari

Floricica Nou Venita ribona's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.03.2006
    Postari in forum
    24
    Dar pe dr.Ion de la Giulesti il cunoaste cineva?Ce puteti sa-mi spuneti?

Floricica Nou Venita cameliamaria's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.07.2007
    Postari in forum
    1
    florentina spune-mi si mie te rog mai multe despre acest dr,si eu sunt pacienta dansului,cum ai nascut,normal ,cezariana sau tot ce crezi ca ar putea sa stiu despre dansul ,te pup

Floricica Cu Vechime cotuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    ceva asemanator,poate va ajuta!

Click aici!!!!!!!!!

Floricica Nou Venita sabmarc's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.04.2007
    Postari in forum
    108
    am nascut cu dr Ion la Giulesti. mi se pare un dr f f f bun. am nascut usor si nu am avut absolut nici o problema dupa.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari