Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita otilia elena's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.11.2007
    Postari in forum
    1
    sunt disperata. de doua saptamani colilul meu care are 2 luni plinge cite 6 ore pe zi. seara in mod soecial. dau vina pe colici. iam dat de toate ce sunt in farmacie dar nimic. cine imi poate da citeva sau alte sfaturi referitor la ameliorarea colicilor. va rog frumos si insistent. adresa de email ..ever4jonny@yahoo.com sau 0723236033

Floricica Avansata ramona mag's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.12.2006
    Postari in forum
    1.484
    ti-am trimis mail
    multa bafta

mvm
    mvm este offline.
    Floricica Nou Venita mvm's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.06.2007
    Postari in forum
    20
    pana la trei luni,Andrei plangea in fiecare seara in jurul orei 9.parca avea un ceas, care suna atunci, si-i dadea tonul la plans.la inceput dadeam vina pe colici.i-am dat de toate,dar degeaba.am observat apoi ca il deranja lumina din camera si sunetul de la televizor.dupa ce am renuntat la uitatul la televizor in camera ,puiul meu nu mai plangea.ti-am impartasit experienta mea desi nu stiu daca se potriveste si la tine,totusi e bine sa fim mai atenti la tot ce poate provoca disconfortul puilor nostri.

Floricica Avansata kataiuli's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.11.2007
    Postari in forum
    1.743
    ASA FACEA SI ALEX PARCA AVEA CEAS CUM VENEA SEARA IL APUCA PLANSUL DE PARCA SE SFARSEA LUMEA SI MA TINEA TREAZA PANA PE LA 4 DIMINEATA , AM INCERCAT TOT FELUL DE SIROPELE , DAR NU AVEAU EFECT . MAMA M-A SFATUIT SA-I PUN O CARPA CALCATA CU FIERUL PE BURTICA (SA NU FIE FIERBINTE ) SA-I MAI CALMEZE BURTICA . II MAI PUNEAM PE O CARPA APA 3 PARTI SI SPIRT 1 PARTE . TREBUIE SA MAI AI RABDARE . TE POOP

Floricica Nou Venita geaninamoldovan's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.11.2007
    Postari in forum
    7
    la noi a avut un efect foarte bun gimnastica cu picioarele: iei amandoua talpile intr-o mana si invarti in timp ce indoi genunchii copilului in directia acelor de ceasornic, si prosopelul incalzit pe burtica

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari