Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita lorena_carina's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.01.2007
    Postari in forum
    5
    Salutare Cluj! Daca sunt mamici din Cluj as dori sa putem conversa si schimba opinii legate de bebicii nostri si sa dezbatem multe alte teme si probleme. Va astept.Pe curand.

Membru inregistrat la
    12.01.2007
    Postari in forum
    5
    Am fost zilele trecute cu fetita mea de 1 an si 4 luni in Cora. Toate bune si frumoase pana am ajuns printre raioane; de aici a inceput sa strige si sa planga.Nu s-a linistit pana nu am iesit afara. Voi a-ti fost cu bb-ii vostri intr-un supermarchet? Si cum au reactionat? Ca ma tot gandesc ce s-a intamplat de a reactionat asa. Oare prea multe produse?

Floricica Nou Venita riana 81's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.02.2007
    Postari in forum
    23
    Salut!
    Eu sunt din Dej, nu de la Cluj, dar sunt pe aproape. Am nascut la Cluj, la Stanca.
    Fetitei mele ii place foarte mult sa merg cu ea in supermarketuri. Intotdeauna o pun carucior si acolo sta pana la iesire. II dau ei sa puna cumparaturile in cos, o las sa aleaga fructe, sau iaurturi, pana acum n-am avut probleme. I-a placut.
    Poate a fost doar un pic mai agitata si data viitoare nu va mai plange asa..

Membru inregistrat la
    12.01.2007
    Postari in forum
    5
    Mersi! Sper si eu ca data viitoare sa fie altfel ca daca nu avem mult de lucru la partea asta!Pune si tu o poza sa-ti vad bebita( sau nu mai e bebita?) Pupici.

Floricica Debutanta gugu's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.01.2007
    Postari in forum
    753
    salut
    eu sunt din Cluj Napoca....si sunt medic veterinar....doctorand la FMV Cluj....sper sa ne putem sfatui
    Bi

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    si eu tot de pe la cluj ma trag
    bambi a mea adora sa mearga oriunde. la cumparaturi se uita la tot ce e pe-acolo si tre sa fiu atenta ca daca merg prea aproape de raft toate i se agata de manute si are abea 10 luni

Floricica Nou Venita mary78's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.04.2007
    Postari in forum
    18
    Eu sunt din Huedin.Bine v-am gasit.

Floricica Debutanta gugu's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.01.2007
    Postari in forum
    753
    bine ai venit...sper sa ne putem parli mai mult...nu prea sunt mamici din Cluj-N pe aici...
    multa sanatate

Floricica Nou Venita alinutaalex's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.05.2007
    Postari in forum
    3
    bine v-am gasitsi noi suntem din cluj! abia astept sa ne impartasim povestile despre minunile de copii pe care ii avem!!

Floricica Nou Venita mihaela80's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.06.2007
    Postari in forum
    11
    buna dimineata , noi suntem din Turda dar mergem la cluj aproape zilnic,mi ar place sa vb cu voi mamici sa schimbam idei despre bebici nostri....
    Mihaela

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    bine ai venit mihaela

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari