Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita arriana's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.01.2007
    Postari in forum
    246
    eu sunt o mamica fericita de doua fetite gemene de 4 luni de la nastere, dar de doar 2 luni dupa varsta gestationala.

sunt foarte fericita si mi-ar placea sa vorbim despre experienta extraordinara de a avea doi gemeni.

desigur orice mamica este bine primita in clubul nostru, nu doar cele de gemenei.

Floricica Senior ghizza's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.01.2007
    Postari in forum
    4.620
    arriana, ti am mai lasat un mesaj, ma bucur enorm ca va vad pe toate 3 sanatoase si bine! m am gandit mult la voi....are cosminel al meu de unde alege din 2 printese...cum te descurci?te ajuta cineva?cand ai timp sa ne scrii si noua povestea nasterii....
    pupam dulce printesele!

Membru inregistrat la
    04.01.2007
    Postari in forum
    246
    multumesc ghizza. am trecut prun momente infioratoare, dar acum e in regula. suntem bine toate trei si asta e tot ce conteaza.
    parca e un subiect deschis cu povestea nasteri. il caut si o sa va povestesc.

Floricica Avansata camelia_op's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.12.2006
    Postari in forum
    2.333
    Felicitari pentru printesele tale Ariana, sunt niste scumpe. Bine ca a trecut totul cu bine. Sa fiti sanatoase toate trei, iar fetitele sa creasca mari si sa-ti aduca numai bucurii!

Membru inregistrat la
    04.01.2007
    Postari in forum
    246
    multumesc mult! la fel va urez si eu voua: numai bine si multa sanatate.

Floricica Veterana alinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    Arriana,eu mi-am dorit tare mult gemeni,dar nu a fost sa fie,cu toate ca sanse aveam destul de mari.
    am un baietel de 7 luni jumate si cum imi doream 2 copilasi de varste apropiate la sfrasitul lui iunie 2008,daca totul o sa fie bine va veni pe lume bb2

Floricica Veterana alinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    cum e cu 2 odata?

Floricica Senior georgilivia's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.09.2006
    Postari in forum
    2.985
    Arriana, ti-am citit povestea nasterii. Mi-au dat lacrimile. Doamne ajuta mai departe si sa va bucurati de ele. Ca ati tras ceva.
    Pupici

Membru inregistrat la
    04.01.2007
    Postari in forum
    246
    alinna, este extraordinar cu doi odata. e mai greu, dar am noroc cu doua fetite cuminti care nu plang degeaba, care mananca si dorm bine, nu se trezesc decat o singura data pe noapte, mananca si se culca la loc. dorm in patut, le place sa se simta una pe cealalta. oricum le-as aseza, le gasesc bagate una intr-alta pentru ca se cauta si doar asa dorm bine. au inceput sa se analizeze una pe cealalta, rad una cu cealalta, sunt doua minunatii. este minunat sa le vezi una langa alta. sper sqa ne ajute Dumnezeu sa fie sanatoasde4 si toata povestea de la nastere sa nu lase urmari. deocamdata e bine.

Floricica Nou Venita catalina81's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.11.2007
    Postari in forum
    22
    buna arriana si eu am doua fetite de 4 luni si jumatate si sunt mandra.stiu ca nu este usor cu doi copii dar dam inainte nu pupici la bebici

Floricica Nou Venita catalina81's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.11.2007
    Postari in forum
    22

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari