Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta bebelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957
    KIDEX, va asteapta cu drag la targul dedicat copiilor (0-5 ani), parintilor si viitoarelor mamici.
    2007 - Editia de iarna - 30 noiembrie-2 decembrie pavilioanele 16, 17, 17 bis.
    Voi ati mai participat la Kidex? Ati ramas cu amintiri placute? Aveti povesti legate de acest eveniment? Te asteptam sa ne impartasesti gandurile tale.

Floricica Avansata ogabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.12.2006
    Postari in forum
    2.458
    Cati ani tine copilaria? Iti spun eu: cat timp in inima ta, ai inima de copil si dorinta de a zburda,copilaria este infinita!

Membru inregistrat la
    05.12.2006
    Postari in forum
    2.458
    bebelaa, doar la Bucuresti este Targul?

De ce nu si in alte orase?La multe dintre mamici, chiar si mie ne este peste mana sa venim in Bucuresti.

Sa stii ca chiar ma gandeam ca fiind Sb inca Capitala Europeana poate, poate ve-ti face ceva si pe aici!

Membru inregistrat la
    05.12.2006
    Postari in forum
    2.458
    Multumim frumos pt informatie!

Floricica Nou Venita cathi's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.12.2006
    Postari in forum
    162
    Anul acesta participam si noi pt prima oara.
    Va voi informa indata ce sa terminat Kidexu despre ce nouatati au fost.

Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957
    draga cathi,

ma bucur sa aud ca vii la kidex, sper sa ne vedem acolo, sa treci si pe la noi . te asteptam cu drag! pe toate care mai veniti de fapt pupici

Floricica Cu Vechime monica76's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2007
    Postari in forum
    5.513
    Si la mine este prima participare, abia astept.

Membru inregistrat la
    13.06.2007
    Postari in forum
    5.513
    Am revenit pentru opinii si pareri legate de Kidex. Cred ca a fost o organizare mai slaba sau cel putin asa am perceput eu. Astept cu nerabdare editia viitoare si sper sa nu mai am ce reprosa.
    De maine incepe si Baby Expo la Sala Polivalenta (6-9 decembrie), merg sa arunc un ochi si pe acolo poate gasesc ce-mi trebuie.

Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957
    Multumim Monica de update! Noi anul acesta n-am mai reusit sa ajungem, dar poate anul viitor profitam de ocazie sa ne vedem mai multe mamici. Pupici

Membru inregistrat la
    13.06.2007
    Postari in forum
    5.513
    Am crezut ca nu v-am gasit eu si am tacut malc. Stiam ca participati si voi si am dat 2 ture dar nu v-am vazut si am zis ca poate nu am fost eu super atenta. Astept cu mare drag editia viitoare si trec pe la voi sa facem cunostinta.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari