Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ciupercutza1886's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.08.2007
    Postari in forum
    53
    va rog un raspuns sa imi da-ti si mie...vreau sa raman insarcinata de 7 luni ma chinui si nimc. am o trompa infundata urmez un tratament dat de ginecolog de o luna. astazi trebuia sa imi vina CM si se lasa si el asteptat ma simt balonata si abdomenul tot timpul incordat.putina greata de dimineata...oare sa fie un semn???poate Dumnezeu nu ma uitat...ajutati-ma va rog...am nevoie de incurajari si de sfaturi...voi cum ati facut??? va multumesc anticipat

Floricica Nou Venita aly25's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.05.2007
    Postari in forum
    214
    stai linistita, nu dispera, dupa cum au spus multe fete aici pe forum.....BB vine cand nici nu ne asteptam.
    Daca ai o trompa infundata, stiu ca se face laparoscopie ( sau ceva de genul asta), slabe sanse sa se desfunde doar cu tratament. oricum, iti doresc mulyta bafata.

Membru inregistrat la
    16.08.2007
    Postari in forum
    53
    iti multumesc aly ptr.raspuns...imi poti spune in ce consta laparoscopia???e dureros??oricum as face orice ca sa am un BB sper sa fie bine si intr-o zi sa imi pot legana copilul!!!

Floricica Nou Venita cuibus's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2007
    Postari in forum
    12
    Nu trebuie sa disperi pentru ca si stresul poate sa fie o cauza sa nu ramii.Pina sa faci laparoscopie eu zic sa faci mai intii instilatie poate reusesti sa ti se desfunde.Eu am facut doua laparoscopii,iti face anestezie totala,stai in spital intre 3-5 zile si avind in vedere ca nu-ti face incizie cu bisturiul nu ramine cicatrice decit doua puncte.Nici eu nu cred sa ti se desfunde cu tratament,mie dupa prima laparoscopie mi s-a infundat din nou.

Floricica Cu Vechime violetatoronto's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.07.2007
    Postari in forum
    5.176
    ciupercutza,eu sunt la a doua luna de cand prestez ptr bebe,nu dispera,o sa vina el....eu de abia astept sf de luna,am o presimtire ca am ramas,nu stiu de ce....

iza
    iza este offline.
    Floricica Nou Venita iza's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.03.2005
    Postari in forum
    31
    stati linistite si nu va mai stresati.faceti sex cu pasiune si eliberati-va de stres...si osa vina si mostenitorul
    o femeie simte cand e insarcinata kiar daca nuy o arata testelele imediat.

Membru inregistrat la
    22.07.2007
    Postari in forum
    5.176
    Iti dai seama ca facem cu placere si cu pasiune dragoste cu sotii nostri....dar pana la urma BB vine tot cand vrea el...MULTA BAFTA LA FACUT BB LA TOATA LUMEA!

Floricica Nou Venita kriss's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.08.2007
    Postari in forum
    2
    draga mea,
    îți doresc sa fii însărcinată, dar daca nu va fi luna asta, sa nu disperi sigur data viitoare va fi bine!ma gandeam deseori ca ar trebui sa ne constituim intr-o liga a celor care spera sa aiba un copil....
    eu ma chinui de 10 ani si inca mai sper sa vina minunea!m-am suparat adesea si pe Dumnezeu, m-am întors apoi si mi-am dat seama ca numai el ne poate ajuta!si sotii sunt aproape de noi, dar ei obosesc mai ușor și nu sunt întotdeauna acolo și cum am dori noi...capriciile vietii si ale destinului!!!!
    îți spun asta ca sa înțelegi ca nu ești singură, suntem multe si vom reuși!!!!![imbratisarea]

Membru inregistrat la
    16.08.2007
    Postari in forum
    53
    iti multumesc!!! crede-ma cuvintele tala m-au facut sa imi dau seama k nu trebuie sa renunt nu trebuie sa pic...vreau sa lupt..vreau sa am copii multi......si intr-o zi asa va fi...

Membru inregistrat la
    22.07.2007
    Postari in forum
    5.176
    Ciupercuta tre sa ne dai vesti bune luna asta....Cat mai ai pana la CM??MUlta bafta!

Membru inregistrat la
    16.08.2007
    Postari in forum
    53
    offf!!!nu am vesti bune...a venit CM-ul peste mine...imi vine sa mor...poate luna viitoare...eu am incredere stiu ca Dumnezeu se va uita si la mine si ma va ajuta sa am un bebe...fetelor va multumesc ptr incurajari...poate luna viitoare o sa va spun iuhuuuuuuu sunt gravidutza....sa vedem ce va fi pana atunci eu nu ma las batuta

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari