Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita miha_gabrian's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.01.2007
    Postari in forum
    237
    Voi iesiti cu bebeii vostri micuti-micuti la plimbare pe vremea asta? mie mi-e groaza ca pe caldura asta nefireasca, circula tot felul de microbi si virusuri. daca ar fi frig de iarna, as iesi, dar asa, stam numai pe geam.

ce ziceti?

Floricica Nou Venita ambrus silvia's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.01.2007
    Postari in forum
    47
    buna,fetita mea are un an si patru luni,de la trei saptamani am scos-o afara aproape in fiecare zi,numai daca ploua stam acasa,poate raci si in casa sau sa ia ceva virus,ca doar mai avem musafiri,nu?

Floricica Nou Venita maria cristina's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.01.2007
    Postari in forum
    51
    buna,am o fetita de 10 luni pe care o scot in fiecare zi afara indiferent de vreme.am scos-o chiar si cand avea 2 luni si era racita,facea injectii.

Membru inregistrat la
    09.01.2007
    Postari in forum
    237
    eu stiu ce ziceti voi. daca ar fi zapada sau macar temperaturi de iarna, as scoate-o, numai ca mi-e frica de ceva virus, cum va spuneam, care face atatea victime in jur. poate sunt eu paranoica:)

Floricica Senior kryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.11.2006
    Postari in forum
    4.617
    Si mie mi-e teama s-o scot pe vremea asta...si cu epidemia asta de gripa, asa ca eu nu te consider paranoica, fiecare face ce crede ca e mai bine pt.bebelul ei. Pupici si multa sanatate tuturor!

Membru inregistrat la
    23.11.2006
    Postari in forum
    4.617
    In plus, de cand ma stiu eu, n-au mai fost astfel de temperaturi iarna...am avut-o racita si tare mila mi-era de ea, asa ca acum imi iau masuri...dar repet, fiecare mamica isi ia masurile pe care le considera ea ca sunt mai bune pt.bebelul ei.

Membru inregistrat la
    09.01.2007
    Postari in forum
    237
    De o raceala normala nu m-as speria asa de tare, numai ca sunt acum tot felul de viroze necunoscute. de ele mi-e frica!

Membru inregistrat la
    23.11.2006
    Postari in forum
    4.617
    Da, iti dau dreptate iar! Pupici!

Floricica Nou Venita iuliapisicuta's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.09.2006
    Postari in forum
    61
    La virozele care sunt si la ce am vazut la tv nu imi permit sa risc. Luna trecuta a facut bronsiolita si imi este tare frica sa nu mai faca .Asa ca mai bine in casa , cu camera bine aerisita decat afara.
    Pupiciei.

Floricica Cu Vechime cotuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    fetitei mele ii curge nasucul putin si nu vreau sa ma risc...nu am iesit de cateva zile!mai stam la geam sau in balcon(avem balconul inchis cu termopane)...
    numai eu cand ies afara simt ca deja ma ustura narile!

Membru inregistrat la
    09.01.2007
    Postari in forum
    237
    lasa ca vad ca incepe sa se mai raceasca vremea, si poate nu tine mult, si cum sare un pic temperatura, iesim afara!:)
    fara griji!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari