Ultimele discutii din forum
    Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    Ce faceti cu ele?Eu o sa mai am un bebe asa ca o sa le pastrez pt bebe2 dar s-ar putea sa fie baiat si atunci o sa le vand.O parte o sa le dau surorii mele dar tinand cont ca va avea baiat nici ea nu le poate folosi. O sa adun tot ce tine de bebe si o sa le vand foarte ieftin chiar daca majoritatea sunt aproape noi noute si in stare foarte buna. Macar stiu ca cine la va cumpara le va aprecia .Nu voi cere mai mult de 50 de mii pe nimic.

Floricica Avansata giani's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.03.2007
    Postari in forum
    1.958
    eu le pastrez si o sa le dau la cine m-ai naste din familie ,

Floricica Novice ofelia teodorescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.01.2007
    Postari in forum
    468
    Eu...le-am dat de pomana...pe la prieteni, dar mai ales la sarmani...

Floricica Debutanta gabyy's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.03.2007
    Postari in forum
    902
    si eu am dat vinerea trecut la 2 sufletele micute..4cutii pline ochi

sper sa nu se supere cine mi-a trimis poza,dar sunt asa fericita k le-a primit cu drag,chiar aveau nevoie k parintii sunt tare amarati si s-au bucurat enorm

Floricica Avansata lumia.'s Avatar
    Membru inregistrat la
    16.09.2006
    Postari in forum
    1.458
    eu le pastrez vreo 2 ani poate apare bb 2, daca nu le dau de pomana la oameni sarmani

ange-1975
    Guest
    Eu am deja 2 copii asa ca nu cred ca-mi mai trebuie vreunul asa ca toate hainutele le dau ...GRATIS.

Floricica Avansata ramona mag's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.12.2006
    Postari in forum
    1.484
    cumnata mea o sa nasca in curand si tot fata asa ca aproape tot merge la ea: hainute , cos masina , rotobil
    nu o sa aiba nevoie sa cumpere fff multe mai ales hainute ca eu am avut o gramada la cea mica

Floricica Avansata alde_roby's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.12.2006
    Postari in forum
    1.174
    razvan a avut foarte multe hainute, nici nu a avut cum si cand sa le imbrace pe toate. pe cele nepurtate le-am mai pastrat...cine stie? Dar celelalte ....le-am dat pe la tara pe la niste fete foarte sarace...vreo 3 saci.

Floricica Nou Venita dianablidaru's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2006
    Postari in forum
    161
    si noi mai pastram inca marea majoritate a hainutelor lui andrei pentru ca vrem sa mai facem un bebe in viitorul apropiat, dar o parte am dat unei persoane care avea nevoie de ele, si vom mai da celor care vor naste in curand din familie.

Floricica Veterana alinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    buna,
    noi ne tinem care ne plac mai mult(mai vrem un bb)si restul le dam mai departe la finuta care tb sa nasca la sf anului,iar dupa ce-l de-al 2-lea bb o sa mai tin cateva hainute ca amintire si restul le dau de pomana

Floricica Senior kryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.11.2006
    Postari in forum
    4.617
    Eu am pastrat doar cateva...in caz ca o sa apara si un al doilea bebe...restul le-am dat de pomana.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari