Ultimele discutii din forum
    Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    Sunteti de acord ca bebele sa poarte hainele primite de la verisori sau prieteni?Eu primesc cu placere orice hainute de la prietene care au hainute care le-au ramas mici bebeilor lor.

Floricica Avansata ramona mag's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.12.2006
    Postari in forum
    1.484
    eu am avut la prima fata citeva rochite de ale mele
    si eu am primit citeva la fete
    si pe cele ale fetei mari le-am dat pe toate cu patut carucior si rotobil nu am pastrat nimic si imi cam pare rau dar persoana careia i le-am dat avea mai multa nevoie

cristina elena
    Guest
    Si noi primim bucurosi. Doar cate o hainuta de plimbare sau cate un papucel am cumparat, in rest cam toate hainutele de corp sunt primite de la verisoara noastra sau de la prieteni. Si sunt net superioare ca material celor cumparate din magazin. Au "strainii" un bumbac foarte bun si foarte rezistent la multe spalari! Si mai avem ramase si de la fratele mai mare.

Floricica Avansata lumia.'s Avatar
    Membru inregistrat la
    16.09.2006
    Postari in forum
    1.458
    Nu ,noi nu suntem de acord cu hainute vechi
    consider ca fiind primul copil si mult dorit ,vrem sa-i asiguram totul nou,daca il voi avea si pe al 2 lea poate mai iau ceava de la Daria dar de la altcineva NU categoric
    myspace layouts, myspace codes, glitter graphics

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    eu am primit de la fratele sotului meu o gramada de hainute,ei avand gemeni. le am sortate pe marimi si am 5 cutii.unele au fost patate si nu le-am putut folosi dar am avut atatea incat tia multe din ele nu le-a purtat.

Moderator Floricica Veterana vava's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.09.2006
    Postari in forum
    13.949
    si noi primim bucuroase hainute iar mama mea imi trimite mereu hainute pt.fata sunt frumoase si nici nu zici ca au fost imbracate vreodata.

Floricica Avansata munteanu raluca's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2006
    Postari in forum
    2.001
    Si noi purtam hainute primite.Nu mi se pare o rusine.Am o matusa care imi trimite de la verisoara mea.Ea are 3ani si ce ramane bune imi trimite mie.Noi chiar si hainite de baietei mai purtam(poate ati vazut in poze)dar fiind din material bun care la noi costa o gramada de bani si nu iti permiti sa cumperi zilnic,merg si cele primite.
    La randul nostru dam mai departe.

Floricica Avansata munteanu raluca's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2006
    Postari in forum
    2.001
    Am si eu o prietena care nu primeste hainite de la noi,dar in schimb merge si cumpara de la second-hand.Nu stiu de ce face lucrul asta,poate de rusine.

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    si noi avem hainute primite de la niste rude care au o fetita mai mare de 2 ani..si sunt bune..nu vad ce ar avea daca stim de unde le avem..le spalam si nu se intampla nimic..plus ca..am impresia ca erau mai bune calitativ acum 2 ani..fata de acum..acum dai o gramada de bani pe cele noi..si nu sunt chiar cele mai bune!
    cateva am primit,,,,cele care aratau bine..ca doar nu-mi dadeau cele care erau patate..sau rupte..

Floricica Avansata micki's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.11.2006
    Postari in forum
    1.951
    si noi avem hainute primite...avem niste prietene italience care cumpara numai hainute firmate...sunt bune de ce sa le refuzam.Nu cred ca e o rusine!

Floricica Avansata micki's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.11.2006
    Postari in forum
    1.951
    pai fiica-mea are blugi de 150 euro...nu cred ca ar fi cineva care ar refuza!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari