Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita carmensomesan's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.10.2007
    Postari in forum
    6
    buna fetelor!

uitati, am si eu o intrebare, cata pauza trebuie facuta dupa intreruperea anticonceptionalelor(am luat tip de 6 ani) si pana la conceperea unei sarcini?

Floricica Novice avdoral's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.10.2007
    Postari in forum
    464
    nu se face pauza.spor la treaba

Floricica Avansata gggeorgiana's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.06.2007
    Postari in forum
    2.414
    Eu pentru ca aveam probleme luam o luna da una nu anticonceptionale.Si am ramas cum ar veni imediat dupa luna cand luasem anticonceptionale.Nu cred ca are vreo importanta cum si cat le iei,important este ca organismul sa functioneze corect,sa ai ovulatie.Si sa prestezi atunci cand trebuie si cu putin noroc de acolo de sus va fii cu ochisori

Floricica Avansata crica's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2006
    Postari in forum
    2.317
    Salut georgiana..ce faci? ce face bebe? creste?salutari din Iasi..si sa fiti sanatosi tu si bebe..pupici

Floricica Avansata crica's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2006
    Postari in forum
    2.317
    Vai acuma am vazut ca am 2 balonase..[fetita care danseaza]

Floricica Avansata gggeorgiana's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.06.2007
    Postari in forum
    2.414
    Buna Crica...da creste bebe....am fost si am vazut si ascultat inimioara.E fixat bine in uter si colul e inchis.Mai merg iar la 12 saptamani....Din fericire nu am greturi aproape deloc...pot zice ca sunt o norocoasa.Dar am alte interdictii...nu am voie,sa fac baita in cada,doar dus si bineanteles efort.Cel putin pina in 3 luni.Oricum astept sa treaca ca imi doresc sa vin in tara si nu am voie momentan sa calatoresc.Dar oricum orice sacrificiu nu e mare pentru ca este ceva ce merita.Iti doresc cat mai repede sa iti dea si tie DD un bebel...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari