Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice ghiocelul_rosu's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.04.2010
    Postari in forum
    410

A inghitit sampon!

Alexandra a tras gura sanatoasa de apa cu sampon aseara e musai sa ma ingrijorez ca eu o vad vioaie si vad ca nu are nimic.

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    in timp ce ii faceai baie?daca nu eu zic ca nu are nimik?ca nu e asa mult sampon.ca doar nu a tras sampon din sticla.de acum orice inghite sa ii dai lapte imediat sa bea,si la medicamente,si la aproape orice.asa ma invatat doctora,ca fetita mea a inghitit o data o pastile de paracetamol,iam dat laptic si am anuntat doctora imediat.

sma
    sma este offline.
    Floricica Nou Venita sma's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2010
    Postari in forum
    32
    Buna! si al meu a baut si nu a patit nimic. mie dr mi-a spus ca s-ar putea sa faca diaree sau sa vomite.

Floricica Novice ghiocelul_rosu's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.04.2010
    Postari in forum
    410
    Ia-m dat lapte aseara dupa baita si nu a vomitat nu a fost letargica a fost vioaie ca de obicei am sunat si doctorita si mi-a spus sa fiu atenta ca poate face diaree desi nu cred ca o sa faca ca a inghitit putin de tot

Floricica Nou Venita mayaadriana's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.06.2009
    Postari in forum
    234
    Citat Postat de ghiocelul_rosu Vezi mesajul
    Ia-m dat lapte aseara dupa baita si nu a vomitat nu a fost letargica a fost vioaie ca de obicei am sunat si doctorita si mi-a spus sa fiu atenta ca poate face diaree desi nu cred ca o sa faca ca a inghitit putin de tot
    Daca ii dai lapte in nici un caz nu o sa vomite,laptele dizolva mai bine ceea ce copilul a inghitit.

Floricica Nou Venita adriana_eftm's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.05.2010
    Postari in forum
    159
    si noi, cand o duc la ghiuveta s-o spal pe maini primul lucru e sa ia sapunul in mana si sa-l bage in gurita sa muste din el , de cele mai multe ori am vazut si a scuipat afara dar nici odata nu am vazut vreo schimbare , asa cred ca o cantitate mica cu apa nu ii face rau , sper

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari