Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta Hayeti's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.06.2011
    Postari in forum
    1.068
    Ce le-am impartasit fetelor din casuta acum cateva secunde...scuze, dau cu copy...si inca o data scuze...pt. limbaj ...cu siguranta vor fi persoane deranjate....

Am uitat sa va povestesc super faza de ieri....
    Am venit "muci" de la serviciu...nus' de ce, parca mi se scurgea carnea de pe oase...nu aveam putere de nimic...Imi propun - pt. a mia oara saptamana asta - cand ajung acasa sa nu fac nimic, decat sa dau odraslei sa manance, apoi sa stau putin si sa iesim afara. Zis si facut...ii dau sa manance. Apoi, pt. ca ma rupea spatele in doua, zic sa ma duc sa ma intind un pic pe jos in sufragerie, unde am unicul petec de covor din casa...aspirat cu o zi in urma...dar pe care parca cineva sfaramase un pachet de biscuiti....tot pachetul!!! Cu coada intre picioare iau aspiratorul, ma pun in 4 labe...ranesc frimiturile...apoi ma prabusesc lata, speram eu vreo 20 - 30 min inainte sa iesim afara....
    Osmicu' alearga de colo colo...vine sa ma bage in seama, ma calareste - el cand ii zici sa te pupe iti indeasa fruntea in gura si te striveste cu tot capul, sa te saturi - si apoi, intr-un gest de suprema iubire, ma scuzati...imi trimite o palma din fundul curtii...de mai sa-mi zboare ochii din cap, mi-am pocnit si dintii in gura. Reactia mea vine promt inaintea gandului si ratiunii, ii zbor si eu o palma peste fata, mai sa-l arunc cu cracii in sus...de-i raman degetele impregnate pe fata. Reactie Osmicu' ???? Nici una....nici macar vizibil deranjat...dar....
    Ma intorc cu burta pe covor...sa evit maltratarile din iubire...si mnealui incepe sa ma ia la picioare...lovituri si calcaturi. Dupa care isi da singur o palma peste fata, in locul in care il lovisem eu...Deci, in traducerea lui...este ok sa o omor pe mami, daca dupa imi aplic singur corectia...Ceea ce a continuat sa faca, pt. ca a trecut la smulsul parului MEU din cap....si apoi la autopalmuire....

Cam atat cu visele marete de a fi o mama buna si calma si de a rezolva problemele in mod matur...Nu merge in nici un fel...ba da...doar daca faci ce vrea el...
    Modificata de Hayeti; 23.08.2013 la 15:12:22.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari