Ultimele discutii din forum
    mire83
    Guest
    Bun venit fetele!

Sper sa avem spor si aici!!

mire83
    Guest

mire83
    Guest
    Mami Andreea- 6 martie (andreeacta) – bebe Rares – nascut in 2 iunie la Constanta

Mama Liliana- 10 decembrie (istratliliana) – bebe Ariana – nascuta in 11 iunie la Bacau

Mami Otilia-17 iunie (deutzania) – bebe Andreea Camelia – nascuta in 12 iunie la Bucuresti

Mami Ioana- 7mai (ioana07) – bebe Patricia Stefania – nascuta in 13 iunie la Iasi

Mami Lidivina- 21 martie (lidivina) – bebe Claudia – nascuta in 15 iunie la Mallorca

Mami Anca- 24 ianuarie (ancam) – bebe Adriana – nascuta in 18 iunie la Arad

Mami irina- 8 decembrie (irede) – bebe Selena – nascuta in 19 iunie la Iasi

Mami Delia- 1 iunie (delya) – bebe David Alexandru – nascut in 25 iunie la Constanta

Mami Mirela- 20 august (mire83) – bebe Denis Andrei – nascut in 30 iunie la Braila

Mami Diana- 7 ianuarie (dyxy20) – bebe Stefania Rebeca – nascuta in 30 iunie la Pitesti

Mami Alina- 17 aprilie (alinna) – bebe Bogdan – nascut in 2 iulie la Arad

Mami Valentina – 14 iulie ( lulus) – bebe Darius – nascut in 7 iulie la Constanta

Mami Alina- 21 septembrie (alina_popa_aly) – bebe Gabriel –nascut in 9 iulie la Ocna Mures

Mami Gabriela- 6 aprilie (gabrielaene) – bebe Matei – nascut in 11 iulie la Bucuresti

Mami Catalina- 8 martie (ioanabebe) – bebe Ioana Natalia – nascuta in 17 iulie la Bucuresti

Mami Rodica- 27 iulie (rodhos) – bebe Stefan – nascut in 18 iulie in Bistrita

Mami Andreea – 19 august (biluta) – bebe Andra – nascuta in 23 iulie la Onesti

Mami Ruxandra- 22 iunie (ruxxa) – bebe Mara Bianca – nascuta in 26 iulie la Bucuresti

Mami Cristina-15 aprilie (christinact) – bebe Darius Andrei – nascut in 29 iulie la Constanta

Mama Magda -13 decembrie (maghi02) – bebe Maia – nascuta in 2 august la Baia Mare

Mami Raluca -17 septembrie (ralukacernea) – bebe Victor Andrei – nascut in 7 august la Turda

Mami Gabriela -21 august (ellla) – bebe Robert Andrei – nascut in 21 august la Pitesti

Mami Monica-21 septembrie (monica82) – bebe Maria Roxana – nascuta in 21 august la Constanta

Mami Nicoleta -24 aprilie (cocolino12) – bebe Sofia – nascuta in 21 august la Bucuresti

Mami Cornelia -26 aprilie (coria) – bebe Corina Maria – nascuta in 27 august la Satu Mare

Floricica Avansata mariucact's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.01.2009
    Postari in forum
    1.404
    irede TE ROG da un likn cu perlele comandate...am si io vreo cateva dar tot mai vreau...:))))nu ma satur de ele...le gasesc fascinante:)SI FELICITARI PT. IDEE CU ADOPTATUL..TI-AI CASTIGAT NISTE PERLE IN CER :)

mire83
    Guest
    fetele se pare ca nu prea aveti chef de vorba:))
    eu merg sa ma joc cu piciu ca e treaz deja:D
    si apoi sa mergem la mama,ca doar e wekkend!!

Floricica Cu Vechime alina_popa_aly's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2006
    Postari in forum
    7.675
    ok. Va las la cafeluta. Merg ca s-a trezit Alex si a venit si sotul. mergem sa papam ciorba de salata cu papara. Va pup, vb mai tarziu sau dimineata.
    Va multumesc pt. aprecierile referitoare la filmulet si pt. sinceritatea referitoare la poseta mea de epoca:)) va pup, imi sunteti tare dragi.

Floricica Avansata mariucact's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.01.2009
    Postari in forum
    1.404
    Alina draguta poseta!

Floricica Senior furbetta's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.03.2008
    Postari in forum
    2.822
    Mariuca am pus linkurile dincolo , acum incercam sa pun pozele in photobucket dar mi-am uitat parolele

Floricica Senior furbetta's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.03.2008
    Postari in forum
    2.822
    bun gasit in casuta noua

Floricica Cu Vechime lulus's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.01.2008
    Postari in forum
    7.116
    mi s-a trezit piciul si n-am mai reusit sa stau

Diana sa purtati samatoase hainutele

Alina mi-a placut f mult filmuletul..Alex e f atent si ascultator.il admir de fiecare data..a papat f frumos..am ras cum ridica canutza si coatele in acelasi timp :)invata icet sa pape singurei sunt simpatici foc :)
    Matei vrea sa pape singur ciorbitza..si de 2 zile il si las..dar e dezastru ca urla de cate ori vrea sa-l ajute cineva..baga mana in castronel..nu e atat de ascultator ca Alex..e rasfatat peste masura..tipa la noi, nu stiu cum o sa ma descurc cu educatia lui :))

calculatorul mi se pare o idee total aiurea la varsta lor...
    pe Luca l-am tinut departe ,n-am reusit decat pana la 4 ani..ca a vazut la gradi si acum e disperat..dar de la 1 an jumate chiar f devreme..cred ca sunt multe alte activitati mai potrivite pt ei.asta cu calc cred ca e cea mai nepotrivita
    e doar parerea mea..fiecare face cum crede..dar e tare greu cu dependenta..

Raluca ziceai de Victor ca nu i-ai dat medicamente ..felicitari,bravo ca ai rezistat..posibil sa aiba si o imunitate f buna..daca n-ai avut probleme cu el

noi am fost bolnaviciosi si parintii..si ei sunt..dar mergem pe naturiste si homeopate..sper sa-i tin departe de antib cat pot de mult

Floricica Cu Vechime lulus's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.01.2008
    Postari in forum
    7.116
    Alina cand ai timp..ce e cioba de salata cu papara...o traducere si pt mine :)
    Mariuca ai mai ajuns la doct pt problema cu papa?a papat mai bn azi?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari