Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime redroserou's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.08.2007
    Postari in forum
    7.114

Copiii lui MAI 2008 (39) !!! Bine ai venit pe lume Eliza-Maria

Un copil este o raza de soare ce iti va lumina viata. Un copil e o promisiune a lui Dumnezeu ca viata merge inainte. Un copil e atingerea raiului. Un copil e tandrete si dulceata. Un copil e mereu surprinzator, emotionant, fermecator si captivant. Un copil e o minunata binecuvantare. Dar in primul rand un copil e Dragoste.

05.05.2008- Yanis Andrei (mami Simona)...user simonette.k

07.05.2008- Sebastian-Andrei (mami Andreea)...user andreeafarcasiu

09.04.2008- Kevin (mami Violeta)...user violetatoronto

11.05.2008- Daria-Cristina (mami Alina)...user dariutza2008

12.05.2008- Tudor (mami Corina)...user corinap

14.05.2008- Titus (mami Luciana) si bb in burtika la mami...user lusien

17.05.2008- Amina Maria (mami Liliana) si bebe mic Salma -Ioana nascuta pe 5.01.2010...user hubi bubi

17.05.2008- Iris Antonia (mami Luminita) si bebe mic Maria - Eliza nascuta pe 17.01.2011...user stassyia

18.05.2008- Mihai (mami Mihaela) ...user mela.sava

19.05.2008- Robert Stefan (mami Oana) si bb in burtika la mami...user d.oana

19.05.2008- Tudor Ioan (mami Gratiela) si bb in burtika Maya...user gratioasa

20.05.2008- Roberta Maria (mami Oana) si bb mic Sonia nascuta pe 19.07.2010...user onutel07

22.05.2008- Daria Maria (mami Anca)...user aaanca

22.05.2008- Delia (mami Aura)...user redroserou

22.05.2008- Eduard Stefan (mami Alina)....user creolina

23.05.2008- Tudor Luca (mami Diana)...user diana19happy

25.05.2008- Daria Elena(mami Laura) si bb mic Theodora nascuta pe 24.11.2010...user lauramaria

26.05.2008- Stefan-Victor (mami Diana)...user dianadulcica

27.05.2008- Alberta-Elena (mami Anastasia)...user nastenka

28.05.2008- Stefania (mami Simona) si bebe mic Teodora nascuta pe 07.04.2010...user simonikka

28.05.2008- Samyr (mami Simona)...user amona

29.05.2008- Bianca-Gabriela (mami Marina)...user marinavisovan

29.05.2008- Leoni-Elena (mami Lavinia)...user leoni

29.05.2008- Noemy-Cristiana (mami Liliana)...user ghergulescu

30.05.2008- Yanis-Andrei (mami Fiorella)...user larisa2000

31.05.2008 - Abella (mami Sabina)...user Sabina_Sabi

"CUPLURI"

Daria (aanca) Tudor (corinap)
    Amina (hubi bubi) Tudor (gratioasa)
    Iris (stassyia) Luca (diana19happy)
    Roberta (onutel07) Samyr (amona)
    Delia (redroserou) Kevin (violetatoronto)
    Stefania (simonikka) Stefan (dianadulcica)
    Alberta (nastenka) Yanis (simonette.k)
    Bianca (marinavisovan) Eduard (creolina)
    Noemy (ghergulescu) Yanis (larisa2000)
    Daria (dariutza2008) Mihai (mela.sava)
    Modificata de redroserou; 15.02.2011 la 15:44:31.

Floricica Cu Vechime redroserou's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.08.2007
    Postari in forum
    7.114
    Doresc micutei Eliza Maria sa fie sanatoasa, papacioasa si sa aibe muuult noroc in viata....
    Bravo Lumi, refacare usoara si rapida....si multa putere...

Sabina_Sabi
    Guest
    Buna fetelor. Sunt si eu o mamica de o printesa, Abella. Fetita mea are 2 ani si 7 luni, nascuta pe 31 mai 2008, deci la sfarsitul lui mai. Observ ca mai este un prichindel nascut in aceiasi zi cu noi, ce ne bucuram!!!
    Hai... sa va zicem si ceva despre noi. Pe langa faptul ca e o frumusete de fetita, mai ales, o alintatura, face nazbatii cat incape. Nazbatii ale copilariei, desigur. Niciodata nu sta locului, are energie in ea cat incape.
    De la toamna... urmeaza sa mergem la gradi!!! Mami si tati spera sa ne integram in grupul copiilor cat mai usor, si sa ma mai cumintesc cat de cat, ca, le este cam frica sa nu fiu pedepsita. Aaaa, pardon, mie imi este frica sa nu fiu pedepsita. Copiilor, stiti ce greu este?!
    Eiii, gata... nu va plictisim, ca deja am tinut un intreg discurs. Acu' urmeaza, intrebarea: Ne primiti si pe noi aici?

Floricica Senior nastenka's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.03.2008
    Postari in forum
    3.610
    buna fetelor!

bine ai venit pe lume Eliza Maria!
    sa fii sanatoasa, norocoasa si papacioasa!
    Lumi, recuperare usoara!

Sabina_Sabi
    Guest
    Citat Postat de redroserou Vezi mesajul
    Doresc micutei Eliza Maria sa fie sanatoasa, papacioasa si sa aibe muuult noroc in viata....
    Bravo Lumi, refacare usoara si rapida....si multa putere...
    Bine ai venit, printesa mica!

Membru inregistrat la
    12.03.2008
    Postari in forum
    3.610
    Citat Postat de Sabina_Sabi Vezi mesajul
    Buna fetelor. Sunt si eu o mamica de o printesa, Abella. Fetita mea are 2 ani si 7 luni, nascuta pe 31 mai 2008, deci la sfarsitul lui mai. Observ ca mai este un prichindel nascut in aceiasi zi cu noi, ce ne bucuram!!!
    Hai... sa va zicem si ceva despre noi. Pe langa faptul ca e o frumusete de fetita, mai ales, o alintatura, face nazbatii cat incape. Nazbatii ale copilariei, desigur. Niciodata nu sta locului, are energie in ea cat incape.
    De la toamna... urmeaza sa mergem la gradi!!! Mami si tati spera sa ne integram in grupul copiilor cat mai usor, si sa ma mai cumintesc cat de cat, ca, le este cam frica sa nu fiu pedepsita. Aaaa, pardon, mie imi este frica sa nu fiu pedepsita. Copiilor, stiti ce greu este?!
    Eiii, gata... nu va plictisim, ca deja am tinut un intreg discurs. Acu' urmeaza, intrebarea: Ne primiti si pe noi aici?
    Sabina si Abella, bine ati venit in familia noastra!

Membru inregistrat la
    12.03.2008
    Postari in forum
    3.610
    la noi astazi a fost foarte cald, am stat jumatate de zi pe afara. am dat papa la porumbei, a fost tare fain.

Alberta are de ceva vreme insomnii. sta treaza cate 3-4 ore aproape in fiecare noapte si nici ziua nu doarme mai mult de o ora. am mers cu ea la dr si m-a trimis sa-i facem analize de sange, o groaza de analize. i-au luat 3 seringi pline la laborator. a fost tare naspa, plangea si ma intreba de ce am adus-o aici, ii zicea la asistenta sa-i dea drumul ca o doare.
    dar am iesit afara si s-a linistit. i-am cumparat o pisica pentru ca am suparat-o tare. :)
    tot week-end-ul m-am rugat de ea sa faca la olita, ca sa duc pisu si kk la analize. are de ceva vreme reductor pt veceu si face numai " ca oamenii mari". de abia am convins-o. :)

Membru inregistrat la
    12.03.2008
    Postari in forum
    3.610
    a, si inca ceva, am tuns-o bob. ii sta suuuuuper. ne uitam cu S. toata ziua la ea, deja ne e frica sa nu o deochem. :))

Moderator Floricica Cu Vechime larisa2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.06.2008
    Postari in forum
    8.710
    eheiiiiiii s-a nascut mica printesa !!!!!!!! bravo mami, iti transmitem multi multi pupici si pt tine si pt gazuca cea mica ,dar si pt cea mare si pt ea si La Multi Anisori !!! sa-ti fie sanatoase , ce de frumoase nici nu mai incape discutia, sa fie norocoase si numai bucurii sa va aduca ! si tie recuperare usoara !
    BINE AI VENIT PE LUME ELIZA
    LA MULTI ANI IRIS ANTONIA
    Modificata de larisa2000; 17.01.2011 la 19:52:54.

Membru inregistrat la
    30.06.2008
    Postari in forum
    8.710
    Sabina si Abella va primim cu bratele deschise ! asteptam si poze cu tanara d.soara dar si cu mamica ei

Membru inregistrat la
    30.06.2008
    Postari in forum
    8.710
    noi n-am mai ajuns sa plecam la munte ca Sile a avut ceva de rezolvat vineri si vroia sa plecam cand deja se lasase intunericu' si eu n-am vrut, si de bine ce n-am vrut si am amanat pe sambata dim plecarea, am primit tel ca e nevoie de mine duminica la spital asa ca s-a ales prafu' de tot
    asa ca pana la urma sambata am ajuns in parc in Cismigiu iar duminica in IOR si seara la locuri de joaca inchise. macar vremea a fost superba

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari