Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita laure_s's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.01.2013
    Postari in forum
    1

Caut bona pentru fetita de 1 an si 6 luni - 10h/zi

caut o persoana responsabila si serioasa careia ii place sa lucreze cu copii, pentru fetita mea zambitoare, sociabila, dornica mereu sa invete cate ceva, energica, vulcanica ca si fire.
    stau in zona berceni - piata progresului

Floricica Nou Venita maria.catalina's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.01.2013
    Postari in forum
    2
    buna ziua,ma numesc Doina am 57 de ani,locuiesc in zona Berceni-Drumul gazarului,sunt o femeie curata,iubitoare de copii,vesele,sociabila si am 8 ani experienta ca bona.daca anuntul mai este valabil ma puteti contacta,va multumesc

Floricica Nou Venita lauraholbura's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.07.2013
    Postari in forum
    5
    Buna ziua,ma numesc Laura am 42 ani, locuiesc an zona Colentina , sunt sociabila cu copii si am 10 ani experienta ca bona.

Floricica Nou Venita camy66's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.10.2013
    Postari in forum
    2
    Buna ziua! Am 47 ani, am si eu o fata de 16 ani pe care am crescut-o singura, am experienta cu copiii din propria familie, sunt o fire calma, rabdatoare, blanda, iubesc copii si animalutzele. Am studii superioare, dar din pacate din iunie am ramas somera. Stau in zona, vis-a-vis de Cultural pe Vatra Dornei. Astept cu drag sa ma contactati pe mesaj privat

Cuvinte cheie pentru acest topic

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari