Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita rhino25's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.02.2009
    Postari in forum
    12

Caut agentie serioasa de bone in Botosani

Fetita mea Iulia are un an si jumatate si eu sunt nevoita sa ma intorc la servici. Nu putem apela la bunici sa aiba grija de ea si nici la cresa nu ma indur sa o duc. as vrea sa va rog daca imi puteti recomanda o agentie serioasa de bone in Botosani. Multumesc<br />
    <br />

Floricica Nou Venita carmeniliescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.10.2009
    Postari in forum
    10
    Incearca si <a href="http://cautabona.ro" target="_blank">CautaBona.ro</a> - ai acces la peste 1000 profile complete cu date verificate, interviuri audio si online... practic, iti recrutezi singura bona, super simplu :).

Floricica Nou Venita daneza_4u's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.11.2009
    Postari in forum
    3
    E foarte simplu ...dar stiati ca aceste bone fac cursuri de calificare in 5 zile ???? Platesc certificatul de calificare ,in cazul in care il au ( cam 500 lei ) si pe urma in 5 zile il au . Ce pot invata aceste doamne in 5 zile ? Eu cred ca trebuie sa aveti grija cum va recrutati bona !!!!!! Cum invata ele sa intervina in caz de urgenta in 5 zile ? doar sunand la 112 ? Eu cred ca aceste bone ar trebui scolite cam 6 luni- 1 an cel putin ...sa pot avea si eu incredere ca stie ce sa faca cu copilul meu si ce trebuie ea sa il invete . Ea trebuie sa faca dezvoltare psihomotorie cu un copil asa de mic ( 1-3 ani ) si multe altele care cred ca nu se pot inv. in 5 zile . Daca nu aveti o persoana de incredere langa voi dragi mamici eu va recomand sincer CRESELE DE STAT .

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari