Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta g_ioana's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.09.2010
    Postari in forum
    1.064

Nu mai gasim Lapte Humana Junior 1+

Buna ziua!

Are cineva idee de ce nu se mai gaseste lapte praf humana Junior de la 1 an?
    Pana acum noi luam din Cora (Bucuresti). Ieri am fost in Cora Pantelimon - nu au; azi am fost in Cora Lujerului - nu au; in Auchan nu am gasiti niciodata si nici in Real...
    Aveti idee ce o fi cu el???

Multumesc

Floricica Debutanta nicodimionelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2010
    Postari in forum
    614
    buna , eu ma luat duminica din cora lujerului si aveau multe cutii....noi cand ne aprovizionam o facem cu 7-8 cutii......te referi la cel praf nu la cel lichid nu?? ca eu de praf spun...

Membru inregistrat la
    14.09.2010
    Postari in forum
    1.064
    Da, la lapte praf ma refer. Am fost azi dimineata, chiar am intrebat pe cineva de acolo si mi-a zis ca ei au refacut stocurile de dimineata si, daca nu e la raft, inseamna ca nu mai este

Membru inregistrat la
    28.02.2010
    Postari in forum
    614
    poate nu au acum dar eu tot timpul am gasit ...daca nu gaseam in cora sigur gaseam in Auchan militari........

Membru inregistrat la
    14.09.2010
    Postari in forum
    1.064
    da, si eu am gasit pana acum... :(

Floricica Cu Vechime ioanabalescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2007
    Postari in forum
    9.523
    pana gasesti la supermarket, incearca si in lanturile mari de farmacii.
    am vazut si pe acolo lapte praf

Membru inregistrat la
    28.02.2010
    Postari in forum
    614
    ai avut dreptate nu se mai gaseste laptele in supermake.turi si sotul s-a uitat ieri in cora militari si nu a vazut....noroc ca mai avem 3 cutii si poate o sa apara pana il terminam

Membru inregistrat la
    14.09.2010
    Postari in forum
    1.064
    noi am renuntat la el ca ma enerveaza sa il tot cautam. am trecut pe milumil si vad ca il bea cu mai multa pofta (probabil ca se si plictisise de humana)

Floricica Nou Venita prodhumana's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.06.2011
    Postari in forum
    7
    Nu se gaseste junior pentru ca el nu mai e nici in Germania. De cand s-au schimbat ambalajele, juniorul a fost inlocuit cu Humana 4. Are exact aceeasi compozitie. Ai nostri au avut un lot mai mare de junior si le-a luat ceva timp pana l-au terminat. Gasiti pe net lapte praf Humana 4.

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Tocmai ce am vazut acum in oferta de la Real lapte Humana Junior la pret promotional chiar 31 de lei fata de 36 cat era deobicei in Cora, deci cautati cel putin pentru moment si in magazinele Real

Floricica Nou Venita cami_alin's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.07.2010
    Postari in forum
    5
    vreau sa va informez sau poate de fapt stiti ca laptele nr 4 nu este acelasi ca cel gasit la noi...........este diferit si ca si aroma si intradevar in Germania nu se comercializeaza acest tip de lapte Junior ca si la noi.......dar va rog nu duceti mamicile in eroare si le informati gresit......

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari