Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita meliche's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.02.2009
    Postari in forum
    23
    Mihnea a implinit un an si am hotarat sa il intarc. Am hotarat sa o iau treptat ca sa ii dau timp sa se obisnuiasca mai ales ca am la dispozitie 3 luni pana sunt nevoita sa revin la servici.

Problema este ca nu vrea sa renunte...seara il culca tati si este ok insa peste noapte se trezeste si nu se culca la loc pana nu primeste san iar peste zi este la fel. Am incercat sa ii dau ceai, apa sau suc, chiar si lapte praf insa fara rezultate.

Floricica Cu Vechime milia's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.05.2008
    Postari in forum
    9.186
    Hi hi....si noi urmeaza sa incepem procedeul de intarcare, si sunt sigura ca va fi foarte dificil. Luca este foarte dependent de san, drept pentru care ne luptam si cu mancarea...adica papa mai nimic toata ziua, cu exceptia lapticului :))
    Sper sa mai intre si alte mamici si sa ne impartaseasca din metodele cu care au reusit sa intarce copilasii..

Floricica Nou Venita emi14's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2008
    Postari in forum
    14
    Buna fetelor, si noi avem aceasta problema , avem 1 an jumate si suntem dependente de tzitzi, noaptea se trezeste foarte des numai pt asta,peste zi vine si se serveste singura de cate ori are chef, am incercat sa nu ii mai dau dar plange de nu mai stim ce sa facem cu ea, eu sincer nu am nici o idee care sa de-a roade, irinuca refuza orce alt fel de lapte , doar tzitzi. Sa vedem ce ne spun alte mamici care s-au confruntat cu aceasta problema , ca acum sunt destui de mari si va fi foarte greu da intarcat. Pupici!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari