Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita mapatricia's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.02.2009
    Postari in forum
    10
    patricia are deja 2 ani. Noi suntem mari amatori de frcute de mare si am vrea sa ii dam si ei sa incerce insa nu stim exact de la ce varsta sunt permise fructele de mare in alimentatia copiilor?

mischa2000
    Guest
    in afara de columbeni nu am mai auzit pe altcineva sa incerce ...
    acum fara gluma ... cred ca pestele e de ajuns la varsta asta ...

Guest
    ha,ha,ha!o fi Moni,s-o fi mutat la Bacau si nu stie ce sa-i dea la "a mica" ce sa manance?

oare putin caviar are a face?

Floricica Cu Vechime flora73's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2008
    Postari in forum
    7.652
    adica si eu sunt columbeanca?

glumesc.....io i-am dat scofeturi din astea, dar de pe la 3 ani.....ca poftea apropos de stiti voi ce

Guest
    Flora,la tine nu se pune,ca traiti prinrte broscari...acu' dac-a poftit copchilu',ce sa-i faci?!

draga mea,te iubesc!ma bucur sa vad ca esti ok!

Floricica Cu Vechime flora73's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2008
    Postari in forum
    7.652
    Cat despre ok....nici chiar asa.....aici

silvia_l
    Guest
    Eu n-as incerca fructele de mare inainte de 3 ani...

Off topic: Flora imi pare rau sa aud ca nu ai vesti tocmai bune; sunt cu gandul alaturi de tine si iti doresc sa ai multa putere pt a trece peste toate; multa sanatate sotului si intregii familii.

Floricica Avansata camelia_op's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.12.2006
    Postari in forum
    2.333
    In plus fructele de mare sunt si ele alergene si sunt si eu de parere ca trebuie asteptat pana dupa 3 ani.
    Flora, multa sanatate sa treceti cu bine pste acest hop! Va doresc tot binele si sunt cu gandul alaturi de voi.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari