Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita adina.popescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.02.2009
    Postari in forum
    32
    Fetelor eu am terminta resurslele de idei pentru joaca in casa. Iarna asta a fost lunga si urata si deja nu stiu cum sa o mai tin ocupata pe Iulia. Va rog mutl poate imi sariti in ajutor cu cateva idei.

Floricica Nou Venita deny2sweet's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.10.2009
    Postari in forum
    29
    Buna fetelor! am de vanzare pentru cele care va intereseaza un balansoar 3 in 1 motocicleta V-tech in stare exceptionala foarte educativ cu cantecele ,culori,forme si volan detasabil .pretul este de 220 de lei.Si mai am un premergator din acela care se impinge adus din Spania in Decembrie deosebit de frumos cu Mickey Mouse la pret de 200 de lei.Ambele jucarii sunt in stare exceptionala.pentru cele interesate va astept cu un mail deny2sweet@yahoo.com pentru poze si detalii.Numai pentru Bucuresti

Floricica Senior marinusha's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.08.2008
    Postari in forum
    4.671
    Salut! Am o poza in album, cum ne mai jucam noi...

Poti sa cumperi niste cereale Nestle Cherrios, si sa le insirati pe un snur...E distractiv ca le si mananca

Floricica Nou Venita maria_bubu's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.05.2010
    Postari in forum
    4
    Noi ne-am gandit cum sa-i ocupam intr-un mod placut timpul piticei noastre, asa ca o ducem la un atelier de creativitate in Cluj. Are acolo tot felul de activitati creative, joculete in grup, deseneaza, picteaza, decupeaza, e foarte incantata si se imprieteneste cu alti copilasi. Ne place tare mult. Pastram fiecare creatie de-a ei. Avem picturi, felicitari, tot felul de figurine.:)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari