Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata alinutzapopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.12.2006
    Postari in forum
    1.812

Imune power drink

imune power drink...cunoaste cineva acest siropel?...este bun pentru imunitate?
    As vrea sa-l iau pentru baietelul meu...dar e ff scump...si as vrea mai multe recomandari.
    Multumesc!

Floricica Novice ALESUTA's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.01.2011
    Postari in forum
    527
    Nu l-am folosit,l-am cautat si eu acum sa vad despre ce spui si am vazut ca costa 200 ron dar este sticla mare 500ml,nu stiu cat ar trebui sa dai tu copilului dar in general astea de imunitate sunt mai scumpute,spre ex eu cand fac cura de 20zile cu imunomix nu-mi ajunge 1st trebuie sa cumpar 2 adica 80 ron x 2 copii=160 ron

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    eu folosesc pt fetita imunogrip junior si il recomand,mai nou un ceai de imunitate din farmacie,iar in toamna iam dat bronhovaxon,care era 48 lei cutia.ia mers ff bine.din aprilie anul trecut pana acum a racit de 2 ori,si racli tratate doar cu ibalgin si ceai de tei cu miere,sau daca tusea humex,prospan,stodal..etc.la fetita mea a mers f bine.in primul an de viata iam dat septilin si mia parut rau,era sapt si raceala.dar acum sunt f multumita,si este si in colectivitate.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari