Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita winona's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.02.2009
    Postari in forum
    13
    Nu stiu ce sa ma fac cu Alesia, am fost plecat cateva zile la munte si acolo a mancat dimineata niste mezeluri care se pare ca nu i-au priit. I-au aparut niste bubite rosii la baza ochiului. I=am dat cu kanamicina si au disparut, cand a mancat la pranz au aparut din nou insa la gurita, i-am dat cu unguetn, au disparut si dupa masa de seara au aparut iar insa pe manute....dupa fiecare masa ii apar in alata parte iar acum i-au aparut foarte multe pe corp. Nu pot sa ii dau sa manance nimic fara sa ii apara...mi s-a spus ca e alergie insa cum trebuie sa procedez? Ce sa ii dau sa manance? Pediatra noastra este in concediu si nu stiu ce sa fac....

Floricica Avansata ralukut's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.06.2008
    Postari in forum
    1.401
    Fetita ta are 6 ani, nu? Da-i Aerius sirop sau ce iti recomanda la farmacie pt. alergii.
    De mancat, ceva mai usor, ceaiuri multe, sa elimine ce e in organism si i-a facut rau.
    dar ce i-ai dat sa manance de cand v-ati intors?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari