Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ciprianmatei's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.12.2010
    Postari in forum
    12

Exclamatie Scurgere galbuie din san

buna am o problema vreau sa ma ajutati daca ati m-ai auzit de problema mea sau un medic .deci sa incep am un copil de 4 ani am alaptat pana le 2 luni jumate iar pana la 6 luni numai noapte ca nu vroia sa mai suga ,iar de atunci am ramas cu o secretie la sani ceva albicios dar mai mult galbui transparent .am fost si la ginecolog si la endocrinolg singurul unde am rezolvat ceva e la ginecolog dar dupa tratament ultima data de exemplu sa oprit cam 3 luni si acum de cateva zile am descoperit ca iar imi curge ,curge doar can strang sfarcul ,am facut anu trecut inainte de tratament secretia ciologica ,ecografie mamara ,prolactina toate au iesit bine si totusi curge sunt atat de stresata ca acum am senzatia ca ma si dor sani dar numai cand ma gandesc ca daca am timpul ocupat nu simt nimic cred ca e o durere psihica ,nu stiu ce sa fa sa merg iar la doctor e vorba de multi bani ,si ma dispera ca e fara rezultat ,am tot citi pareri si pareri ,uni zic ca nu e bine sa stai asa alti am auzit chiar de la medicul meu de familie ca are problema asta de 10 ani si nu are nimic va implor dati-mi un sfat!! am luat 3 luni dostinex ,mastodinin picaturi si prementrid

miki00
    Guest
    Eu am avut ceva asemanator anul trecut, o scurgere albicioasa si doar cand presam. Am fost la ginecolog care m-a sfatuit sa fac o ecografie mamara, o mamografie si o analiza a sangelui pentru a determina valoarea prolactinei. Toate au iesit bune asa ca ginecologul meu mi-a spus sa astept 10 zile in care sa nu presez sanul fiindca e posibil sa dispara scurgerea. La mine asa s-a intamplat, dupa cateva zile a disparut, Daca n-ar fi disparut ar fi trebuit sa merg la un laborator sa mi se analizeze acea scurgere. Medicul mi-a spus sa probabil a fost de natura hormonala.
    Nu stiu ce sa te sfatuiesc, eu ti-am expus cazul meu. Mie nu mi-a reaparut de atunci .

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari