Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice daniela37's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.05.2011
    Postari in forum
    556

Vedetele si copiii

M-am gandit ca deschiderea unui topic despre vedete ne-ar inveseli un picut si ne-ar da si o stare asa, de weekend. Am vazut topicul cu Irina Columbeanu si parintii ei si ma gandeam ca sunt si vedete care se poarta ca niste adevarati parinti. Am cautat si, bineinteles, am si gasit. Fotografii cu vedete care isi duc copiii la scoala sau vedete care se plimba impreuna cu copiii lor.
    Mie mi-au placut foarte tare, imi pare ca posturile astea ii umanizeaza pe toti, ii fac sa semene cu noi... Cum vi se par?

Brad Pitt si Angelina Jolie:

Barack Obama

Harrison Ford

Heidi Klum

Julianne Moore

Kate Winslet

Sarah Jessica Parker

Uma Thurman

sursa: ivillage.com
    Modificata de daniela37; 01.07.2011 la 17:33:44.

Moderator Floricica Avansata Monica Eliza Rares's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    1.503
    Pai, in fond si la urma urmei, sunt si ei oameni, dar.....cu ceva mai multi bani in cont.

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    e foarte placut sa vezi ca ii duc personal,si nu ii trimit cu vreo menajera sau dadaca.bravo lor,ca la banii lor si-ar permite cate o dadaca pe copil.e de apreciat.

Floricica Veterana andreea_p's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.05.2008
    Postari in forum
    18.581
    vedete din afara stiu sa fie mai mult"oameni obisnuiti"decat vedetele noastre,ale caror copii merg la gradinita sau scoala cu soferul sau dadaca!le duc ei personal doar cand li se ia vreun interviu sau fac vreun reportaj,in rest no way!actorii prefera sa petreaca fiekre clipa libera cu cei mici incercand sa recupereze timpul pierdut

Modificata de andreea_p; 03.07.2011 la 20:33:15.

Floricica Veterana andreea_p's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.05.2008
    Postari in forum
    18.581
    BrookeShieldsanddaughterGrier_thumb..jpg

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Moderator Floricica Cu Vechime anna_creteanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.10.2007
    Postari in forum
    9.052
    Pai da, vedetele noastre tre sa fie mereu mai cu motz dom'le!!!

Pe de alta parte, ma gandesc ca daca Angelina Jolie, Heidi Klum sau Obama au de respectat obligatii profesionale e cam greu totusi sa isi duca šopiii la scoala... probabil ca instantaneele astea sunt surpinse intr-unul din rarele momente de respiro.

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Jessica Alba si fiica sa Hoonor in drum spre casa de la scoala

Halle Berry si fiica sa Nahla la locul de joaca

Reese Witherspoon alaturi de fiica sa Ava, la o sedinta de cumparaturi

Tori Spelling insarcinata cu cel de-al treilea copil, alaturi de Dean McDermott si de cei doi copii Liam Aaron si Stella Doreen

Floricica Novice daniela37's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.05.2011
    Postari in forum
    556
    imi plac pozele puse de voi. Sincer, chiar cred ca unele din vedetele astea sunt parinti adevarati. Pentru ca am impresia ca unele din aceste fotografii sunt instantanee, nu poze comandate.
    Iar in lumea noastra, atat de supusa publicitatii si tiparelor, modelelor, cred ca astea sunt niste modele bune. Eu cel putin am o stare buna vazand atat de multi oameni normali, uitandu-ma la pozele astea. Imi pare ca viata mea, a noastra, nu e cu atat de multe lucruri diferita de a lor, daca mergem cu totii pe strada, spre scoala sau spre locul de joaca, impreuna cu copiii de mana. Nu vi se pare?
    Am mai gasit cativa copii si cateva vedete:

Madonna

Michelle Pfeiffer

Richard Gere

Tom Cruise

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari