Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita dyana.M's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.10.2011
    Postari in forum
    155

Vedeta Tv

Ma uitam aseara la o emisiune pe Antena Stars . Era ceva despre unghii dar nu asta e important . Ii iau interviu Roxanei Ciuhulescu si pe ecran apare " PREZENTATOR TV " . Stiam cine e ea . Urmeaza inca vreo doua persoane dupa care apare Vica Blochina iar pe ecran apare " VEDETA TV "

Ce titulatura e asta ? Ce a facut de e vedeta ? Nu puteau pune " fosta balerina "? Ea a fost balerina .

Floricica Veterana helleborerose's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.04.2008
    Postari in forum
    10.698
    Cum ce-a facut? S-a culcat cu Piturca, dupa care l-a dat in judecata pentru ca nu-si recunostea copilul. E arhisuficient, nu crezi? :))))

Moderator Floricica Debutanta zonica's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.06.2011
    Postari in forum
    739
    Citat Postat de helleborerose Vezi mesajul
    Cum ce-a facut? S-a culcat cu Piturca, dupa care l-a dat in judecata pentru ca nu-si recunostea copilul. E arhisuficient, nu crezi? :))))
    La noi in tara sigur ca da,asta este un caz fericit,sunt ,,vedete"care au aceasta titulatura doar pentru ca isi arata nurii la tv.Ei, ce naiba spun eu si ea este cam la fel!

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    Sunt "vedete" tv atata timp cat sunt oameni care le urmaresc si se uita in gura lor. Eu nu reusesc sa inteleg cand au ajuns televiziunile in halul asta, cu invitate precum Bianca Dragusanu, Vica Blochina, Simona Senzual sau mai stiu eu care. Chiar nu inteleg de ce sunt ele vedete. Dar mai rau mi se pare ca au ajuns anumite cantarete cu vechime de muzica populara de exemplu sa vorbeasca in emisiuni si sa se faca remarcate prin aceleasi lucruri ca cele de mai sus, barfe si scandaluri.
    Modificata de roxie; 05.02.2014 la 10:22:46.

Membru inregistrat la
    16.10.2011
    Postari in forum
    155
    Cineva mi-a spus ca Vica Blochina este coprezentatoare la nu stiu ce emisiune . Asta o face vedeta ?

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    Butonam telecomanda si mi-au ramas ochii pe Acasa tv unde e o emisiune mondena, si apare penibilul de Adrian Enache, care se lauda cat e el de cuceritor si de afemeiat, si cum trebuie sa se dea o femeie peste cap ca sa ii mentina lui interesul, si cum este el indragostit pe "modelul Hollywood". Nu e putin cam gras si cam batran ca sa isi dea astfel de talente la tv fara sa fie ridicol? :))

Membru inregistrat la
    16.10.2011
    Postari in forum
    155
    Asta tine mai nou pagina tabloidelor de scandal .

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari