Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita deutzamica's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.06.2012
    Postari in forum
    18

Trusou botez

Stiti unde as putea gasi in Bucuresti trusouri si rochite de botez la preturi acceptabile dar si de calitate?
    Voi cum ati imbraca o fetita la botez in mai?

Floricica Avansata ssinziana's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2011
    Postari in forum
    1.268
    Citat Postat de deutzamica Vezi mesajul
    Stiti unde as putea gasi in Bucuresti trusouri si rochite de botez la preturi acceptabile dar si de calitate?
    Voi cum ati imbraca o fetita la botez in mai?

buna,trusouri si rochite gasesti f.multe pe Lipscani,Magazinul COCOR,mAGAzinul Unirea,si cam pe la toate mall-urile mai este strecurat cate un magazin :)
    fetita mea este nascuta in mai si am botezat-o in septembrie.Inainte de botez a avut o rochita,apoi dupa botez alta rochita.Prin magazine sunt tot felul de rochite incarcate de botez,dar eu i-am ales una simpla,alba cu trandafirasi mici.Imi e mila de bebei aia care stau imbracati cu nu stiu ce zorzoane pe ei la botez si chiar nu imi plac sub nicio forma rochitele alea mult prea incarcate :) Acum depinde de gustul fiecaruia :)

Floricica Nou Venita johnnyprod's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.03.2012
    Postari in forum
    6
    Seriozitate,raport calitate pret excelent va ofera pentru hainutele de copii,hainutele botez firma JOHNNY PRODCOMIMPEX SRL

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari