Ultimele discutii din forum
    lorito
    Guest

Este adevarat ca a dat faliment cafeneaua de pe forum?

Am citit ca e asa.Desi vad si postari pe acolo:)
    De ce oare s-a intamplat treaba asta?
    Astept SI parerile celor care nu au activat la cafenea, dar stiu de existenta acesteia.

Floricica Veterana floretronela's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.08.2005
    Postari in forum
    11.002
    nu am postat acolo decat o data cred, dar citeam tot timpul ... pacat ca a fost falimentata! asta e termenul corect folosit!

lorito
    Guest
    Si eu am postat acolo si o sa o mai fac. Nu cred in asa zisul faliment. Sau ca a fost falimentata. De catre cine?

Floricica Senior angy.lary's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.09.2009
    Postari in forum
    2.836
    lori o da faliment caci vad ca e concurs la deschis topicuri si ma intreb oare admini nu vad .?nu e posibil asa ceva sa deschida fiecare cind i se scoala si barem de era ceva interesant.

Floricica Cu Vechime adinutzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.10.2008
    Postari in forum
    5.320
    E de-a dreptul enervat..........nu pot sa cred ca se deschid "N"subiecte care mai de care mai stupide,in fine pt concurs totul e posibil.
    Or sa dea faliment mai multe topicuri interesante de dragul concursului de asta sunt convinsa...

lorito
    Guest
    Angy, esti simpatica
    E dezlegare, mai:)))), e concurs.
    Te invit la o cafea la cafeneau de pe forum, ce zici?

lorito
    Guest
    Citat Postat de adinutzza Vezi mesajul
    E de-a dreptul enervat..........nu pot sa cred ca se deschid "N"subiecte care mai de care mai stupide,in fine pt concurs totul e posibil.
    Or sa dea faliment mai multe topicuri interesante de dragul concursului de asta sunt convinsa...
    Sunt perfect de acord cu tine. Eu m-am limitat la cateva subiecte pe zi:)
    Dar fiecare cu tehnica lui:)) desi se duc subiectele atat de repede ca nu ai timp sa vezi nici titlurile bine

Floricica Senior angy.lary's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.09.2009
    Postari in forum
    2.836
    sa speram ca admini vor lua masurile necesare si forumul va lua aceeasi imagine pe care o avea cindva

Membru inregistrat la
    07.10.2008
    Postari in forum
    5.320
    Citat Postat de lorito Vezi mesajul
    Sunt perfect de acord cu tine. Eu m-am limitat la cateva subiecte pe zi:)
    Dar fiecare cu tehnica lui:)) desi se duc subiectele atat de repede ca nu ai timp sa vezi nici titlurile bine
    Foarte curand ne vom limita la niciunul.........

lorito
    Guest
    Dar nu au ce masuri sa ia, Angy, e perfect legal ( ca sa zic asa) ce se intampla. Hai, ia o !

Membru inregistrat la
    07.10.2008
    Postari in forum
    5.320
    Citat Postat de angy.lary Vezi mesajul
    sa speram ca admini vor lua masurile necesare si forumul va lua aceeasi imagine pe care o avea cindva
    Hahaha slabe sanse....prea scurt....

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari