Ultimele discutii din forum
    Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182

Concurs: Care este secretul tau pentru conturarea siluetei?

Cat de des te gandesti la silueta ideala pe care ai vrea sa o imbraci imediat ce te trezesti? Este de inteles, esti femeie si te gandesti mereu la cum arati. Impartaseste-ne sfaturile si secretele prin care ai reusit sa-ti conturezi silueta si noi te vom premia cu produse Nestle Fitness pentru a te ajuta sa iti indeplinesti asteptarile.

Mai mult decat atat iti propunem un nou partener care te va ajuta sa aduci cateva schimbari in stilul tau de viata si a obtine silueta pe care ti-o doresti: PROGRAMUL 14 ZILE!

Ideea PROGRAMULUI 14 zile este foarte simpla! Pentru a-ti contura silueta este suficient sa inlocuiesti micul dejun si inca o masa cu cereale NESTLÉ FITNESS, sa ai o dieta echilibrata si activitatea fizica regulata.

Iar pentru ca totul sa fie mai usor pentru tine, pe Fitness ZipUp vei putea primi un plan echilibrat de dieta si exercitii fizice pentru 14 zile adaptat modului tau de viata si necesitatilor individuale ale organismului tau. Aditional vei avea acces la Programul ABDOMEN PLAT, Retetele pentru o DIETA ECHILIBRATA, informatii despre cereale integrale si sfaturi usor de urmat pentru conturarea siluetei.

Raspunde la intrebarea “Care este secretul tau pentru conturarea siluetei?” si poti castiga unul dintre cele 100 de premii oferite de Nestle Fitness!

Perioada de participare: 27 aprilie – 18 mai

Premii:

Vor fi acordate 100 de premii care constau in:

1 Geanta de plaja
    1 pachet Nestle Fitness Simplu
    1 pachet Nestle Fitness & Fruits
    1 pachet Nestle Fitness Chocolate
    1 pachet Nestle Fitness Yogurt
    1 leaflet Nestle Fitness

Extragere castigatori:

4 mai 2011
    11 mai 2011
    18 mai 2011

Care este secretul tau pentru conturarea siluetei? - Concursuri | Copilul.ro
    Regulament - Care este secretul tau pentru conturarea siluetei? - Concursuri | Copilul.ro

Succes!

Floricica Debutanta miriam82's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.03.2011
    Postari in forum
    780
    Aerobica si dans. Ori de cate ori am un sfert de ora la dispozitie, dimineata, seara - nu conteaza, imi pun muzica si fac aerobica. Nu ma complic nici cu exercitii prea grele si nici cu efort mare. Putin si des e secretul meu. :D

Floricica Nou Venita alexandra93's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.06.2010
    Postari in forum
    6
    Pentru a-mi contra silueta, incerc sa mananc regulat, pun accept pe micul dejun iar intra mese iau o mica gustare care consta intr-un fruct sau un baton fitness. Cina o servesc la ora 7 (dupa ceasta ora nu mai mananc). Si bineinteles in fiecare seara fac atat abdomene cat si o jumatate de ora de bicicleta ( asta in zilele in care nu ma duc la sala de fitness), iar de 3 ori pe saptama ma duc la fitness.

Floricica Novice mihaelarascu's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.12.2007
    Postari in forum
    380
    Inlocuiesc o gustare cu un baton de cereale, elimin carbohidratii cat de mult posibil iar ca sport alergatul dupa cele doua fetite (2 ani si 4 ani).

Floricica Nou Venita bianca13's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2007
    Postari in forum
    32
    Aerobic zilnic,2 pahare cu apa inaintea cinei, alimentatie sanatoasa, bazata in special pe fructe si legume proaspete.

Floricica Nou Venita ssoreli's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.08.2009
    Postari in forum
    4
    Mult mers pe jos, mananc rational, evit dulciurile pe cat posibil, cand mi se face foame, o "pacalesc" cu legume.

Floricica Debutanta tatianadaniel's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.06.2010
    Postari in forum
    630
    am eliminat painea alba, sucurile... si de acum abdomene... si aerobic (video pe net).
    sper sa fie cu rezultate ca nu mai pot :(

Floricica Nou Venita constandin's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.08.2009
    Postari in forum
    5
    Eu merg mult pe bicicleta, am activitati care impun efort fizic zilnic, mananc sanatos si cu masura, nu rontai nimic intre mese, dupa 19.00 nu se mai mananca si refuz dulciurile. In plus, am exclus toate bauturile acidulate sau dulci. Adio burtica sau "colacei".

Floricica Nou Venita donnaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.04.2011
    Postari in forum
    6
    Sport si o dieta echilibrata.Eu nu mai mananc paine deloc.2 litri de lichide pe zi.dupa ora 18 nu mananc nimic.

Floricica Novice supermami's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.02.2007
    Postari in forum
    398
    Secretul meu consta in:cumpatare, hidratare corespunzatoare , cat mai multa miscare si...Nestle Fitness:)

Floricica Cu Vechime SilviaPopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.11.2009
    Postari in forum
    5.395
    Apa minim 2 l/zi, carbohidrati cat pot de putini, miscare ( mers rapid, alergare), ceai verde 3 cani pe zi! urmand dieta asta si alaptand am slabit 17 kg in 2 luni! (in timpul alaptarii nu am baut ceai verde)
    Astept cu nerabdare sa ajung iar la kg mele dinainte,nu credeam k este atat de demoralizant sa te lupti cu kg in plus! :((((((

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari