Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita iuni's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.10.2009
    Postari in forum
    2
    Transformarea primei perechi de incaltaminte a copilului in mici statuete de bronz este o traditie foarte populara in U.S. ce dureaza de peste 100 de ani iar acum prezenta pentru prima data si in Romania.

PLACARE CU BRONZ PANTOFIORI COPII

Floricica Nou Venita iuni's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.10.2009
    Postari in forum
    2
    Urmati link-ul de mai jos pentru a vedea cum puteti incepe o traditie frumoasa pentru familia dumneavoastra.

PLACARE CU BRONZ PANTOFIORI COPII http://pasimici.webs.com

Floricica Novice gulina's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.07.2006
    Postari in forum
    404
    doamne ce super idee! chiar nemaipomenita! imi doresc si eu o pereche pentru fiul meu!
    dar cam scump!
    tu ai incercat iuni ?
    vreau sa stiu mai multe despre chestia asta ma inereseaza!

Floricica Debutanta adrianarenata's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    999
    superbi noi avem primii lui pantofiori pastrati si acum!

Membru inregistrat la
    14.07.2006
    Postari in forum
    404
    am nevoie de mai multe informatii despre chestia asta ! sunt foarte interesata!
    mai stie si altcineva?

Floricica Debutanta lauramihnea's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.07.2009
    Postari in forum
    660
    da..........super intr-adevar, mi-ar place ca la majoratul copiilor mei, sau poate chiar la nunta lor sa le fac, cadou prima lor pereche de pantofiori, problema e unde ii voi pastra atata timp
    ar fi interesant de vazut cei de portelan cum se fac.

Floricica Nou Venita mugur neacsu's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.11.2009
    Postari in forum
    12
    Buna seara. imi permit sa intervin pentru ca am urmarit subiectul la rindul meu. Am incercat sa intru pe link-ul repectiv si am descoperit ca toate imaginile sunt de pe site-uri native din US, fara copyright si etc. Din curiozitate am incercat sa comand o pereche de pantofiori dar nu functioneaza nimic.In sfirsit, am intervenit pentru ca eu am transformat un pantofior pentru copilul cumnatei mele si intr-adevar a iesit foarte frumos. Eu folosesc o instalatie de electroformare pentru sculptura si am incercat din curiozitate. Ieri an facut acelasi lucru cu o suzeta pentru a fi facuta cadou la un botez. Sunt intr-adevar fruomoase. Asadar va pot ajuta sa-i faceti dar nu stiu cum sa intram in contact. Nu stiu daca este permis sa postez adresa de e-mail.In ce priveste pretul,eu le-am facut din hobby si nu intentionez sa fac o afacere din asta. Multumesc si numai bine.

Floricica Nou Venita ledoit's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2008
    Postari in forum
    204
    se deschide ceva...cam scump.mugur lasa adresa de mail.sigur o sa ai succes.sa pui poze cu ce ai realizat tu.chiar poti promova -e foarte interesant!

Membru inregistrat la
    07.11.2009
    Postari in forum
    12
    o poza o puteti vedea in albumul foto din profilul meu. o sa adaug si poza cu suzeta facuta cadou care se pare ca a fost foarte apreciata. adresa este neacsu.mugur@gmail.com
    multumesc frumos pentru parere.

Membru inregistrat la
    14.07.2006
    Postari in forum
    404
    esti un super tatic!!!!!!!!! eu sunt super incantata de idee si as vrea o pereche a fiului meu sa-i transform, cum ar trebui sa procedez? ii trimit la tine? sunt super incantata de idee!

Membru inregistrat la
    07.11.2009
    Postari in forum
    12
    poti trimete prin posta pantofiorii. nu te costa nimic din partea mea. daca voi constata pe viitor ca este un produs de interes ma voi gindii la sfatul dat de
    ledoit privind promovarea acestui serviciu.
    dar ca sa nu incarcam forumul da-mi un semn pe adresa de e-mail iti dau adresa mea postala unde sa trimiti pantofiorii si detaliem acolo

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari