Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice sslavu's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.05.2009
    Postari in forum
    411
    Pentru ca ni s-au adunat multe hainute, vindem ce ne este de prisos. Nu se poate sa nu gasiti ceva potrivit. Daca aveti rabdare sa va uitati in album, gasiti hainute pentru fetite potrivite pana la varsta de 1 an si jumatate si pentru baieti pana la varsta de 3 ani. Sunt hainute de calitate si foarte bine ingrijite. Trimit oriunde in tara cu plata ramburs si indiferent de valoare. Pot sa masor pentru cine doreste, iar preturile sunt usor discutabile.

http://family.webshots.com/album/570956213fNmUPB?start=24

Floricica Avansata ralu88's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.05.2009
    Postari in forum
    1.222

Floricica Nou Venita dana881's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.08.2008
    Postari in forum
    167
    Buna! M-ar interesa ceva hainute de baiat peste un an.
    Cand poti, trimite-mi te rog mesaj.
    Multumesc si o zi buna!

Membru inregistrat la
    14.05.2009
    Postari in forum
    411
    Daca aveti rabdare sa va uitati in album, nu se poate sa nu gasiti ceva potrivit pentru puiul vostru.

Floricica Nou Venita dana881's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.08.2008
    Postari in forum
    167
    Am gasit lucruri interesante, dar nu stiu cum sa luam legatura. Mi-au placut 15 produse, dintre care ceva tricouri, camasi, pulovere. O zi buna!

Membru inregistrat la
    14.05.2009
    Postari in forum
    411
    draga dana, ti-am trimis mail acum 2 zile, cand mi-ai scris; acum ti-am trimis inca o data; sper sa putem lua legatura;

Membru inregistrat la
    14.05.2009
    Postari in forum
    411
    Gasiti hainute pentru fetite cat si pentru baieti, doar sa vreti sa cautati.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari