Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice laur's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.12.2008
    Postari in forum
    336
    Buna ziua! Daca mai este valabila oferta cu clownul, ceasul, laptopul si orga- aveti cumparator! Le dorim noi-doar ca ne-am bucura de cateva informatii suplimentare, daca putem vorbi in particular.
    Va las id-ul meu pt mess: laur_a77; nu stiu daca id-ul dvs pt mess este tot scoobylin, sa va pot adauga in lista.
    Multumesc! Duminica superba!

Floricica Debutanta anamaria_ratiu's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.11.2008
    Postari in forum
    665
    Buna am trimis si eu invitatie pe mess :anamaria.ratiu@yahoo.com, m-ar interesa piscina si geanta postasului daca mai sunt valabile desigur.
    multumesc mult,

Floricica Avansata scoobylin's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405
    urmariti postarile pentru - ca la finalul fiecarei postari - apar ofertele care nu mai sunt valabile -

piscina si geanta postasului - nu mai sunt valabile
    clownul, ceasul, laptopul si orga - nu mai sunt valabile

Floricica Novice anielle's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.03.2009
    Postari in forum
    546
    Buna, cat doriti pe patul dublu (cu tot cu saltea), eventual si pe noptiere ? merci mult...

Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405
    patul nu are saltea pt ca nici nu a fost desfacut - am specificat intr-un subiect anterior - scuze ca am omis aici - acel pat din imagine este identic - acestaeste nou - sigilat - de aceea am ales o foto sa arat modelul
    toata mobila de altfel este noua pt ca a fost cumparat-a si depozitata intr-o garsoniera care nu este locuita

mobila este de la firma lem's - uitati-va pe net pentru detalii mai multe

acest pat (al nostru) nu are noptiere - celelalte corpuri le-am montat special pentru foto

patul - 300.ron
    dulap cu spoturi - 500.ron
    turnurile - 300.ron
    plinta cu spoturi - 200.ron
    toaleta cu oglinda - 300.ron

transportul gratuit daca nu se negociaza preturile - comparati-le cu cele de pe net LEM'S pentru ca noi sunt si acestea doar ca nu au folia originala ca ambalaj.

Floricica Avansata alessia87's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.12.2008
    Postari in forum
    1.473
    V-am rsp la MP!!multumesc shi pupici lui robert!

Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405
    si robert pupa pe bebe - cum se numeste bebelina - pt cadoul surpriza - si numele dvs de fam .

trimiteti mp.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari