Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta andrei-babyfashion's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898

V-am pus la inceput de "drum" in sacul mosului un colind, dedicatie speciala de la noi pentru voi!

Imi doresc din tot sufletul ca in aceasta perioada sa reinviem bucuria sarbatorilor de iarna; sa incercam sa ne amintim ce insemna Craciunul atunci cand eram copii si cata bucurie se producea in sufletul nostru cand "venea mosul"; sa credem iar in miracole, in indeplinirea dorintelor... sa credem iar in Mos Craciun; sa nu uitam sa le uram celor dragi toate cele bune si sa nu uitam sa il asteptam pe Mos asa cum se cuvinte – cu sufletul deschis si plin de bucurie; sa nu uitam sa fim mai buni, mai sinceri; sa redevenim pentru (macar) cateva zile copii, sa retraim entuziasmul, optimismul, bucuria lor.

Si pentru ca Mos Craciun exista, si pentru ca fiecare putem fi Mos Craciun...

Draga Mosule, eu iti prezit colectia mea de jucarioare numai bune de pus in sac si de daruit micutilor tai! Trebuie sa mai stii ca toate sunt noi , sunt aduse din UK si pentru ca tot e criza...oferim cele mai mici preturi!Spor la cumparaturi!

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    [imbratisarea]

Mentionam ca aceste produse o sa ajunga in tara incepand cu 1 decembrie!

Pana atunci daca doriti ceva anume va rugam sa ne spuneti, si o sa cautam cea mai convenabila oferta pentru ambele parti!

Floricica Nou Venita loredan's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.01.2009
    Postari in forum
    182
    buna ziua
    noi ne-am dori un set ptr constructie blocuri-daca gasiti-cu acoperis
    multumim

Floricica Cu Vechime madona's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.01.2009
    Postari in forum
    6.234
    unde vad jucariile?

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Jucariile o sa apara cat de curand...lucrand la topic si importand pozele am avut surpriza unei caderi de tensiune ...si cum nu s-a salvat automat nimic..acum muncesc de la capat..

Imi cer scuze pentru aceasta neplacere!

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898

Draga mamica,

Intai de toate imi incep postarea cu scuzele de rigoare ca a durat atat de mult!

In al doilea rand vreau sa mentionez ca o parte din aceste produse postate (ca si in cazul produselor de la topicurile cu hainute)au fost comandate in Anglia la depozite/magazine virtuale etc...dureaza maxim 5 zile pana cand produsele ajung in locatia din Anglia si apoi inca 2 pana ajung in Romania, si este posibil ca unele produse sa nu mai fie gasite pe stoc sau sa nu beneficieze de reducerile pentru care le cumparam, caz in care nu se mai renteaza sa le achizitionam pentru ca ar fi mai scumpe ca in Romania.O sa refac topicul atunci cand stiu exact ce s-a gasit si ce s-a cumparat! O transa semnificativa din aceste produse ajunge in Romania pe 1-2 decembrie!Alte produse o sa ajunga dupa 15 decembrie!

*** Daca doriti ceva anume, si nu se gaseste aici, va rog sa-mi spuneti***

Rezervam jucarii& primim comenzi noi pe andreibabyfashion@yahoo.com (mail&messenger)

1) Bancuta baietel- pret 120 ron!

2) bancuta fetita -pret 120 ron

3)masa activitati-Fisher Price-simpla
    O masa speciala pentru diverse activitati distractive pentru bebelusi. Masa include 4 inele colorate cu diverse texturi pentru constructie (piramida); un cilindru cu forme si bilute; o fanta cu tobogan pentru introducerea inelelor; 4 forme colorate pentru sortare sau interconectare; 3 roti dintate; o rozeta cu click, un disc cu imagini.

Pret 180 ron.

4) Masa interactiva LeapStart-pret 200 ron.

Trage, invata si exploreaza cu aceasta masa muzicala! Peste 40 de cantecele il incanta pe bebelus in timp ce exploreaza. Cu o intoarcere a centrului paginii masuta se transforma intr-o lume a descoperirilor muzicale, a culorilor, formelor etc. De asemenea cu o rasucire de buton, puteti schimba limba engleza cu franceza astfel incat bebelusul sa asculte cifrele, literele, culorile, formele si cantecelele in limba franceza.

5) Catelusul Fisher Price (lb engleza)-90 ron

Alaturi de acest produs , copilul imita frazele jucariei si se distreaza ascultandu-i vocea. Iar cand va creste, va invata literele, culorile si partile corpului. Are o multime de catecele vesele. Ajuta bebelusul sa invete prin experientele de zi cu zi. Invita bebelusul sa invete prin cantece, dans si joaca. Amic dragalas mareste simtul de siguranta al copilului, invitand copilul sa imbratiseze si sa isi exprime prietenia. Ajuta copilul sa inteleaga legaturile dintre cuvinte si imagini.

6)Covor joaca - pentru segmentul de varsta 4-6 ani! Pret 45 ron!

7)Hippo Fisher Price-sortator de forme&jucarie de impins. 90 ron!
    -[recomandata dupa varsta de 9 luni]
    -contine cuburi cu diferite teme

8)Surpriza formelor de biscuiti-(limba engleza)-90 ron
    Curiozitatea copilului este premiata printr-un cantecel vesel. Copilul apuca formele cu manutele si apoi le pune si le scoate din borcanul de biscuiti. Aceasta este activitatea lui preferata pentru varsta pe care o are. Va invata formele si culorile printr-o joaca distractiva.

Cand te joci cu copilul tau, prezinta-i fiecare forma pe rand. Arata-i copilului cum fiecare forma se potriveste la locul ei, apoi lasa-l pe el sa incerce. Numara formele, pronunta culorile si indica numarul inscris pe fiecare. Pune mana in borcan si priveste-ti copilul cum ramane surprins cand borcanul cu prajituri raspunde ca prin magine.

- recomandata pentru 1-2 ani

9)Instrumente muzicale Fisher Price , set 3 bucati 90 ron

10)Set constructie cabana lemn- 100 ron![valabil dupa 15 decembrie]

Cu acest kit distractiv de creație, copiii pot construi propria cabană din lemn real ; o jucărie creativa ideala pentru 7+.
    Include toate piesele necesare și două animale din lemn

11) Set creativ -fluturi-45 ron [valabil dupa 15 decembrie]

12)Matematica-set interactiv (avarat&fals)-200 ron

13) Trusa medicala-50 ron

14)Winnie the pooh-sortator de forme-65 ron

Aflați formele și culorile cu Winnie the Pooh!
    Pooh vine cu 5 forme în culori diferite.
    Formele ies atunci când apăsați pe Winnie the Pooh.
    Pentru vârsta 9+.

15)Joc creativ-gen "nu te supara frate", se joaca in 2-4 partcicipanti, ideal pentru varsta de 4+ . Pret 45 ron

16)Autobuzul Fisher Price-100 ron
    Cu acest autobuz la fiecare calatorie aveti parte de o multitudine de surprize. Rasuceste, apasa sau trage de cele trei dispozitive de activare si… supriza: un prieten nou va aparea. De asemenea se va auzi un cantec.

-click pentru pret comparativ-

17)Jucarie Fisher Price-90 ron
    recompenseaza fiecare atingere a bebelusului cu muzica, lumini si sunete trasnite
    6+

18) Set party-20 ron

19) Tobe&alte instrumente pentru cantat!-80 ron

Acest set include un tambur, cu pulpe inferioare, un xilofon, maracas, un clacker & tamburină. Setul de încurajează copilul să se joace cu alți copii și dezvolta aptitudinile copilului dumneavoastra muzicale. Intervalul de vârstă 18 luni +.

20) Zebra Fisher Price-250 ron

21) Set 100 bile plastic! ideale pentru baita, locuri de joaca, piscine gonflabile si alte activitati. Pret 60 ron!

22)Colectia de papusi Baby Annabel 2009 cu functii reale ale unui bebelus. Bea apa, suge biberonul si scoate sunete reale.
    Daca ii este indepartat biberonul atunci cand bea sau cand mananca, ochii vor lacrima si va incepe sa planga. Dupa ce va termina de mancat, casca iar apoi adoarme.
    Strange de jucaria lui de plus iar bebelusul iti va raspunde razand ori scotand un sunet de rasfat.*** Pret maxim 250 ron***

-click comparare pret-

width="480" height="385">

Seara minunata!

Floricica Debutanta lauramihnea's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.07.2009
    Postari in forum
    660
    care e ultimul pret la masuta interactiva leap star???
    merci.

Floricica Nou Venita amika's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.11.2009
    Postari in forum
    9

Floricica Nou Venita cristincristin's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.10.2009
    Postari in forum
    46
    Buna ziua,

V-am trimis un e-mail... numai bine !

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Am citit e-mailul si am raspuns! O zi minunata!

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Buna ziua!

Am inteles ca vi s-a raspuns pe Pm de catre colaboratoarea mea!

O zi excelenta!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari