Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita dariantonia's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2006
    Postari in forum
    78
    Cine este interesat

Floricica Nou Venita ingerasul08's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2009
    Postari in forum
    157
    De ce nu cumparati direct din mag de la Bucuresti, este deschis d4e curand cu toate colectiile aparute

Floricica Avansata oanaeliza's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.04.2008
    Postari in forum
    1.553
    care magazin>? si eu vreau primele 2 carti.

Floricica Avansata oanaeliza's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.04.2008
    Postari in forum
    1.553
    am aflat adresa magazinului din Bubuiresti. detalii aici:

http://www.adevarul.ro/rss/articol/se-deschide-prima-librarie-adevarul.html

Floricica Nou Venita gabitzam's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2008
    Postari in forum
    273
    sau se pot comanda online de pe site de la adevarul..la acelasi pret..doar ca dureaza ceva mai mult pana ajung prin posta

Floricica Nou Venita darken's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2009
    Postari in forum
    1
    Cartea Junglei din colectia Adevarul, precum si celelalte carti din colectia "Adevarul pentru Copii" poate fi cumparata si online, la www.cartile-adevarul.com/cartea-junglei-p-43.html.

Mai mult, pentru cei interesati, puteti gasi seria completa a tuturor cartilor aparute in cele doua colectii de la editura Adevarul, Biblioteca Adevarul si Adevarul Pentru Copii, la www.cartile-adevarul.com.

Am comandat de la ei cateva carti din colectia clasica intrucat nu am mai gasit ziarul la momentul respectiv si pot sa va zic ca trimit repede si au in stoc tot ce e afisat pe site.

Un link util mai ales pentru cei ce cauta primele volume ale colectiilor, care au fost epuizate de mult timp.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari