Ultimele discutii din forum
    lorito
    Guest

Revista 'practic in bucatarie'

Am citit ca este cea mai cumparata revista din Romania. Voi o cumparati? Ce va atrage cel mai mult la ea?
    Eu o cumpar cand si cand, nu am abonament, dar recunosc ca m-a scos de multe ori din impasul de a nu mai sti efectiv ce sa gatesc. De o bucata de timp trisez si o vizualizez online:)
    Ati trimis vreodata retete care sa fie publicate ulterior in revista?

Floricica Cu Vechime Bia25's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.07.2010
    Postari in forum
    8.236
    mie mi se pare foarte utila aceasta carticica....eu am cumparat-o mai rar,insa socrul meu e mare colectionar si nu rateaza nici un numar al revistei de vreo 5 ani incoace....
    m-am inspirat de multe ori din aceste reviste,in general pt prajituri si aperitive...
    retete nu am trimis.....

Floricica Cu Vechime adryaana's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.10.2009
    Postari in forum
    7.717
    mai vreo 2 ani o cumparam aproape lunar cu mici exceptii.. dar.. m-am cam lasat... dupa ce de cateva ori am facut retetele exact cum scriau ei si nu mi-au iesit asa...
    eu asa fac.. intai fac exact cum e reteta si apoi o imbunatatesc cum cred eu.......
    dar in rest pot zice ca m-am inspirat.....
    da,. pentru asta e ok.. sa te inspiri.. sa-ti vina idei cand nu mai stii ce sa gatesti..

Floricica Novice simona21's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.01.2010
    Postari in forum
    515
    Uite asta e o revista pe care probabil as cumpara-o frecvent
    daca as avea de unde:D.Dar nu am asa ca...
    Este online...?Hai ca trag un ochi sa vad:P

lorito
    Guest
    Este si online, dar doar fragmente, cel putin ultima oara cand m-am uitat:)

Floricica Novice felix83's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.06.2009
    Postari in forum
    507
    Si eu o cumpar, mai mult inainte, acum mai putin pt ca am vazut ca incep sa se repete unele retete si oricum mai sunt multe pe care inca nu le-am incercat din revistele cumparate deja. N-am stiut ca exista si online!

Floricica Novice davidica's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.07.2010
    Postari in forum
    210
    da, este o carticica f utila, ziz eu. o cumparam inainte in fiecare luna, nu pierdeam nici un nr dar acum m-am facut tare comoda si recunosc ca mie lene sa ma duc pina la chiosc sa o cumpar, nu prea mai am nici timp. dar imi place mult si am si incercat citeva retete de acolo.
    e adevarat ca sint citeva care chiar nu au iesit cum scrie acolo.
    la inceput m-am descurajat dar apoi am mai incercat.
    soacra mea este mare amatoare si nu pierde nici un nr.

Floricica Novice teodora33's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.04.2011
    Postari in forum
    329
    O cumpar si eu, imi place, dar nu in fiecare luna. Este f. utila:)

Moderator Floricica Debutanta zonica's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.06.2011
    Postari in forum
    739
    Pot spune cu mana pe inima ca este revista pe care o cumpar de la aparitia ei luna de luna(mi-am exasperat sotul)Am incercat retete mi-au iesit super si ca aspect si ca gust.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari