Ultimele discutii din forum
    Floricica Senior ghiny's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    4.040

Ziua Parintilor de Ingerasi

Ziua Parintilor de Ingeri | Facebook
    De la Bianca Brad
    Eveniment de comemorare a copiilor plecati prea curand de langa noi, ce va avea loc duminica, 27 mai, de la 17.30.
    Mai multe detalii pe Zpi2012 | Organizatia EMMA

Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    4.040
    Bianca Brad
    ‎...pai, sa menim sa fie o zi insorita!!!! ;-)
    Doamne ajuta!

Ginju Daniela Eu...am ramas de aseara cu zambetul pe buze, citesc pe aici si rad...asa singura...o fi bine?
    Ieri la 10:20 · Nu-mi mai place · 3
    Florenta Ilie Va fi o zi insorita cu siguranta! :) Ingerasii vegheaza si ne pregatesc o surpriza! :)
    Ieri la 10:28 · Nu-mi mai place · 3
    Cristiana Ionescu Sa fie,Doamne ajuta!
    Ieri la 10:33 · Îmi place · 1
    Oant Anca Din ce am vazut pe net si la noi se anunta vreme ploioasa, dar o mamica de ingeras mi-a spus sa stau linistita ca ingerasii vor face ca totul sa fie frumos si bine
    Ieri la 11:29 · Nu-mi mai place · 6
    Florenta Ilie Asta am spus si eu! Ingerasii vegheaza!Imposibil sa nu ne dea un semn! ♥
    Ieri la 11:30 · Nu-mi mai place · 3
    Oant Anca Ma simt o fericita organizatoare ZPI. Desi o fac pentru prima data si la inceput nu aveam nimic (doar dorinta) am reusit sa impart "indatoririle" in mod eficient, astfel ca nu am intampinat nici o neplacere sau dificultate in aceasta organizare. Ba chiar pot sa spun ca am simtit mult mai multa deschidere decat ma asteptam. Si de la mult mai multe persoane decat as fi crezut. Cand ajutoarele mele imi dadeau cate o veste (ca au gasit preot care sa vina, sa au gasit sponsorizare pentru balonase, ca o sa avem lumanarele, ca au tiparit fluturasi si i-au impartit prin judet...) aveam senzatia ca CINEVA are grija ca totul sa fie usor si bine. Pai in conditiile astea cine sa nu-si doreasca sa organizeze ZPI? Ma simt o unealta, un intermediar, un corp fizic pe care ingerasii il folosesc pentru a-si organizeaza singuri petrecerea de pe pamant si asa le arata oamenilor (celor care vor sa vada) cat de frumos este acolo in lumea lor de dincolo de norisori
    Ieri la 11:47 · Nu-mi mai place · 9
    Edith Jora Noi doi ne tot uitam pe prognoza extinsa pe Weather in Stockholm - Prognoză AccuWeather pentru Suedia .Acum 2 sapt cand ne-am uitat anuntau ploaie pt 27 mai in Stockholm ... numai ca la inceputul acestei saptamani cand ne-am aruncat ochii pe prognoza ce sa vezi vreme frumoasa cu soare din abundenta si 21 grade Celsius. Balonasele le-a cumparat Ionut aseara, mai raman florile si lumanarelele. Abia asteptam duminica sa mergem pe insula Saltsjöbaden.
    Ieri la 11:53 · Nu-mi mai place · 3
    Oant Anca Chiar asa, acum mi-am amintit ca si o florarie din Oradea ne va face un aranjament floral. Din nou nu ma asteptam. Sau cel putin nu asa usor, fara intrebari, fara pretexte...
    Ieri la 11:57 · Nu-mi mai place · 5
    Oana Indries nici nu ma gandesc ca va fi altfel
    Ieri la 13:18 via mobil · Nu-mi mai place · 1
    Maria Mincu cu ajutorul lui dz. se face totu ,dz. sa va ajute sa terminati cu bine.
    acum 23 de ore · Nu-mi mai place · 4
    Camelia Alex Eu sincer stiu si simt,dar va fi O ZI MINUNATA SI PLINA DE SOARE ASA CUM SE SIMT INGERASII ACOLO SUS IN PUFUL NORILOR SI NE ZAMBESC ETERN:):):)
    acum 19 ore · Nu-mi mai place · 2
    Iulia Claudia Kürti Va fi o zi frumoasa, insorita si plina de emotii, dar sigur fara nori de ploaie.
    acum 18 ore · Nu-mi mai place · 2
    Gelu Statache Sper sa nu fie la fel ca anul trecut ,la Brasov a ploat mult .

DOAMNE AJUTA SI ZBOR LIN INGERASILOR!!

Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    4.040

Cate o sarutare pentru fiecare :) ingeras :):)

Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    4.040

Emisiunea din Brasov dedicata Parintilor de inger

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    Povesti din Brasov 22.05.2012 p1 | MIX TV
    MIX TV BRASOV | O televiziune pe sufletul tau!
    Povesti din Brasov 22.05.2012 p1 de mixtvro

Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    4.040

Bianca Brad- Nu uita

Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    4.040

Pentru mamele de ingeri :(:((

Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    4.040
    Va doresc pace in suflet si zbor lin ingerasilor .

Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    4.040

"Nicio talpa nu este atat de mica, incat sa nu lase nicio urma pe lumea asta"

Florenta Ilie Sunt urmele ingerasilor nostri. Urmele ingerasului meu Alex Robert si ale ingerasilor vostri. Deabia astept reîntalnirea cu suflețelul meu! ♥ :((
    Ieri la 10:39 · Îmi place · 1
    Cristiana Ionescu Asa e,nu este durere mai mare decat aceasta pierdere,insa TREBUIE sa ne reintalnim Dincolo!Sa ne rugam zilnic pt.aceasta!

alice80
    Guest
    Citat Postat de ghiny Vezi mesajul

Florenta Ilie Sunt urmele ingerasilor nostri. Urmele ingerasului meu Alex Robert si ale ingerasilor vostri. Deabia astept reîntalnirea cu suflețelul meu! ♥ :((
    Ieri la 10:39 · Îmi place · 1
    Cristiana Ionescu Asa e,nu este durere mai mare decat aceasta pierdere,insa TREBUIE sa ne reintalnim Dincolo!Sa ne rugam zilnic pt.aceasta!
    Atat timp cat ai dorit acest copil este copilul tau din momentul conceperi,chiar daca pt unii este doar un embrion in primul trimestru de sarcina.Doar cine a simtit aceasta durere va sti exact ceea ce inseamna si ce sa zica la momentul oportun iar pe restul atat zic:SA II FEREASCA DUMNEZEU.

alice80
    Guest
    M-ai facut sa plang...:(:((:((

alice80
    Guest
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    MIX TV BRASOV | O televiziune pe sufletul tau!
    Povesti din Brasov 22.05.2012 p1 de mixtvro
    Felicitari mamicilor de ingeras care au avut atata tarie de caracter sa isi exprime durerea in fata noastra.MA INCLIN.BRAVO.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari