Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita lauramn's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.11.2009
    Postari in forum
    10

3 probleme cu strumful meu

buna mamici si pici, am si eu niste probleme care ma deranjeaza la andrei (are 9 luni)... prima si care ma cam sperie cel mai tare de ma face sa ma gandesc cam departe este ca se trezeste din somn si tremura, s-a intamplat sa fie mai si mai teapan... il iau in brate si ii trece in cateva secunde (se intampla rar toate astea) ma gandeam ca poate viseaza ceva sau sa nu aiba doamne fereste boala copilului... am zis inainte sa merg la medic sa mai intreb mamicile ca poate nu e ceva sa ma ingrijorez si as vrea sa stiu daca este o analiza care se face pentru a vedea daca are boala copilului

a doua problema ar fi ca se scarpina la urechi

si trei... e iritat la fundulet si pe la putzica, cred ca e de la pampers, il schimb des,l-am dat cu fluocinolon cand vedeam ca e putin rosu dar acum nu-i mai trece, mi-au mai zis unele mamici ca at cand se irita sa-i incalzesc niste ulei de masline si sa-i dau pe unde s-a iritat.. as vrea un unguent ceva, panthoderm e bun? il am de cand era mai mic si avea bubitele acelea pe fatza

mersi fetele

Floricica Novice salaicristina's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2009
    Postari in forum
    531
    Cu tremuratul nu stiu ce sa zic...poate are un ursulet sau ceva de ce se teme si il vede in timpul zilei,baiatul meu se trezea urland pana miam dat seama ca se teme de mimuta de plus...

Cu iritatiile eu am folosit pasta petrini si ia trecut,si acuma cand inroseste un pic il dau o data si ii trece...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari