Ultimele discutii din forum
    Floricica Veterana shtrengaritza's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2008
    Postari in forum
    11.364
    o sa plec cu fetita in vacanta in turcia si cu siguranta va fi foarte cald si apa va fi calda si la piscina si in mare...intrebarea este cat o pot tine in apa?

e vreo problema daca o tin mai mult sau nu e bine ca e prea mica?

ca deja am discutii cu sotul care ma cearta ca ii iau prea multe colace si prostii ca oricum nu o sa tin mult in apa ca e mica:((

stefaniajohansson
    Guest
    din cate stiu eu, nu e nici o problema. bebelusii se simt cel mai bine in apa, pentru ca este mediul unde au stat si s-au dezvoltat timp de 9 luni. dar un sfat de la pediatru nu strica. oricum, vad ca pitica ta e deja maricica, acusi implineste 1 anisor. sincer, cred ca nu e nici o problema

Floricica Debutanta livya's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.03.2009
    Postari in forum
    740
    buna!acelasi lucru il zic si eu,nu cred ca e o problema ...mai ales daca fetitei tale ii place apa mult,atunci poate sta cat vrea ea.

Floricica Cu Vechime Lavinia_'s Avatar
    Membru inregistrat la
    28.08.2008
    Postari in forum
    5.580
    Eu pe Leoni o iau la piscina cu mine aproape in fiecare zi .. si cand vad ca i se zbureleste pielea .. o scot afara ... sau cand cere ea ca vrea afara ...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari