Ultimele discutii din forum
+ Raspunde
Pagina 1 din 22
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
    Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182

Foarte interesant CONCURS: Stilul vestimentar al parintilor, model pentru copii

Esti o mamica moderna, mereu in pas cu moda? Iti plac hainele vintage sau cele cu imprimeuri florale? Oricare ar fi preferintele tale, cu siguranta ii insufli acelasi stil vestimentar si copilului tau.

Scutecele Pufies Fashion Collection au fost special create pentru a se ridica la inaltimea preferintelor vestimentare ale oricarui parinte. Inspirate din cele mai populare tendinte in moda, modelele scutecelor Pufies Fashion Collection se adapteaza oricarui stil vestimentar prin coloristica vesela si imprimeurile simpatice si indraznete.

Povesteste-ne care este stilul tau vestimentar, de ce iti place atat de mult si care dintre cele 4 tendinte din Pufies Fashion Collection se potriveste cel mai bine stilului tau si al copilului tau? Sa fie Vintage Club remix, Funk Art, Inapoi in Liceu sau Gradina Inflorita?

Ce castigi?

Unul dintre cele 8 premii oferite de Pufies, constand fiecare intr-un Jumbo Pack Pufies Fashion Collection.

Perioada concursului

Concursul se desfasoara pe o perioada de 8 saptamani, in intervalul 18 iunie – 13 august 2012.

Desemnarea castigatorilor se va face saptamanal, astfel:

- 1 castigator desemnat pe 25 iunie - Bia25;
    - 1 castigator desemnat pe 2 iulie - printesazabib;
    - 1 castigator desemnat pe 9 iulie - angi_ionut26;
    - 1 castigator desemnat pe 16 iulie - abalaseigina;
    - 1 castigator desemnat pe 23 iulie - divicet;
    - 1 castigator desemnat pe 30 iulie - adriana35;
    - 1 castigator desemnat pe 6 august - cel_mai_bun_tatic;
    - 1 castigator desemnat pe 13 august - andutamaruta.

REGULAMENT

Floricica Senior raluca28's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.11.2009
    Postari in forum
    2.806
    A....iubesc imprimeurile florale, pe orice, chiar si pe haine (cu moderatie!). Dar pe canapele, portelanuri, perdele si...scutece- ABSOLUT!!!

Floricica Nou Venita branescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.03.2012
    Postari in forum
    51
    Ador stilul vintige club remix,este n stil interesant si placut

Floricica Nou Venita danutzasibiu's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.03.2011
    Postari in forum
    233
    stilul meu vestimentar este unul cat mai tineresc,lejer,dar modern in aceleasi timp,nu neaparat trebuie sa fie "in pas cu moda"ci sa ma reprezinte si sa ma simt bine in ceea ce port....ador culorile vii,care te fac sa simti ca traiesti cu adevarat,combinatiile cat mai variate si contrastante,care sa inlature monotonia....si cum culorile se percep cel mai bine prin intermediul motivelor florale,e si normal sa imi placa florile:implicit,ador stilul Pufies Fashion Collection -Gradina Inflorita,deoarece imi exprima vitalitate,energie si mai ales prospetime,exact ce ii trebuie copilului meu pentru a se simti liber si neingradit si a-i da curaj sa exploreze lumea din jur.

Floricica Cu Vechime SilviaPopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.11.2009
    Postari in forum
    5.395
    Stilul meu preferat este: Elegant / Sexy
    Este tinuta mea office care ma defineste si cu care, mereu am succes in afaceri.
    Dar asta nu inseamna ca nu adopt si alte stiluri, bineinteles in functie de "specific". Ador stilul Sport / lejer, e pe locul 2 in preferinte.
    Am insa multe rochii de vara cu imprimeuri florale, ma binedispun, le imbrac intotdeauna cu placere.Astfel ca, pentru fiul meu, aleg stilul - Gradina inflorita, imi insipra voie buna, libertate si puritate, asemeni copiilor.

Floricica Nou Venita violetaianca's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.05.2012
    Postari in forum
    36
    imi place sa port ceva in care sa ma simt bine, indiferent ca e o tinuta office sau una sport. pentru puiul meu: stilul Funk art

Floricica Nou Venita mihaela calin's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.11.2008
    Postari in forum
    54
    Stilul vitange remix se potriveste atat mie cat si fetitei mele, ador acest stil

Floricica Cu Vechime Bia25's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.07.2010
    Postari in forum
    8.236
    Garderoba mea este compusa in mare parte din haine office si nu doar pt ca lucrez intr-un mediu in care tinuta office e teoretic obligatorie,ci si pt ca acest stil mi se potriveste foarte bine.Sincer,nu ma pot opri din a cumpara camasute sau sarafane,iar pt ca acestea sunt de obicei in culori simple sau non culori,incerc sa le adaug o pata de culoare prin atasarea unor fundite,floricele sau prin cominarea cu esarfe viu colorate,inflorate.Chiar si in afara serviciului ador sa port camasute combinate cu jeans sau fuste casual,dar acestea sunt inflorate sau frumos colorate.Pt fetitele mele prefer hainutele inflorate,colorate si de obicei imi place sa le imbrac in rochite :))si sa le accesorizez mai mereu,incepand de la flori si pana la fundite..iar pt mititica mea de numai 5 lunite prefer Pufies Fashion Collection -Gradina Inflorita,adevarul e ca si mie imi plac :)))...dau o nota de veselie si buna dispozitie !!!

Floricica Nou Venita ana_albert's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2011
    Postari in forum
    7
    cel mai mult imi place modelul Inapoi in Liceu, carourile pun in evidenta copilul, si ii pune personalitatea in prim-plan, ca fiind un copil indraznet, istet si mai ales in pas cu moda !!! iubesc noua colectie !!!

Floricica Nou Venita alypanti's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.11.2011
    Postari in forum
    6

vintige club remix

Stilul meu este vintage[

Floricica Nou Venita anasv's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.02.2012
    Postari in forum
    51
    Stilul meu preferat, care se potriveste si copilului meu este Funk Art, tendinte moderne, culori vii si placute, combinate intr-un mod aparte.

+ Raspunde
Pagina 1 din 22
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari