Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita Miccaela's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.09.2016
    Postari in forum
    1

Sunt cu adevarat insarcinata?

Buna ziua ! Apelez la voi pentru a ma linisti putin. Cred ca sunt insarcinata, nu am mai fost pana acum si inainte sa ajung la medic vreau sa stiu parerea voastra.
    In iulie-august am avut o menstruatie cam ciudata, mi-a venit foarte putin si maroniu ...fara dureri ( de obicei am dureri de burtica si mijloc in aceasta perioada).
    Menstruatia mi-a venit pe 30 iulie si a durat 3 zile. Ar fi trebuit sa imi vina menstruatia din nou cam pe 28 august, insa nu mi-a venit nici pana in ziua de astazi. Ma dor sanii destul de tare, am ameteli si dureri de burtica...Ieri am facut si un test de sarcina "minut", tip banda si au aparut din primele cateva secunde cele doua liniute, doar ca a doua putin mai stearsa...
    Vreau sa va intreb daca are rost sa repet testul, sau sunt insarcinata cu siguranta?

Floricica Nou Venita Emma83's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2016
    Postari in forum
    1
    Buna. Si eu sunt in aceeasi situatie, acum in septembrie nu mi-a venit menstruatia. Trebuia sa vina in jur de 10 sept, banuiesc ca am ramas insarcinata in ultima sapt din august, am facut deja 2 teste in zile diferite si sunt pozitive. Din cate stiu 90% testele sunt corecte. Eu sunt putin ingrijorata pentru ca nu am simptome de oboseala, greata sau altceva, doar sani mariti atat. Sa auzim de bine.

Floricica Nou Venita ClaudiaBoc's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2016
    Postari in forum
    3
    Cred ca esti...asa am patit si eu cu liniuta stearsa si am repetat testul si au iesit doua linii rosii intens...si curand voi nasteee������

OK

Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!