Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita Larisadragnea's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.07.2017
    Postari in forum
    1

O posibilă sarcină?

Bună ziua mămici și viitoare mămici, sunt nouă pe acest forum și vin cu o mica problemuță poate mă puteți lămuri, sper eu cu niște răspunsuri pozitive. Ultima menstruație am avut o pe data de 19 iunie perioada fertilă între 27 iunie si 3 iulie cu ziua ovulației pe 2 iulie, ți să menționez că am un Ciclu regulat de 28 de zile și mereu mă ține 5 zile . Am avut contact sexual cu soțul meu pe data de 3 iulie adică imediat dupa ziua ovulației, cu ejaculare în vagin . Luna aceasta trebuia sa apară pe data de 16 iulie , suntem pe data de 19 iulie și mie nu mi a apărut ciclul, este posibil să fie cu ochișori?? . Nu am avut simptomele premenstruale așa cum le aveam înainte cu o săptămână înainte dureri de spate , coșuri sau dureri de burtică, câteva crampe ușoare am avut dar au dispărut , și sâni dureroși. După calculele mele au trecut aproximativ 3 săptămâni de la contactul conceperii să zic așa, acum ma simt un pic obosită , am câteva crampe și dureri de cap, și cam atât. Este vorba de sarcină? Eu nu am pățit niciodată să nu îmi vină deloc, pentru că mâine teoretic și practic așa cun se întamplă mereu mâine se termină ciclul, într adervăr ca orice femeie mai apar întârzieri si/sau să vinămai devreme, dar așa cum am pățit acum nu mi s a mai întamplat. Vă mulțumesc anticipat.
    Modificata de Larisadragnea; 19.07.2017 la 14:38:10.

OK

Acest site folosește cookie-uri pentru o mai bună experiență de vizitare. Prin continuarea navigării, ești de acord cu modul de utilizare a acestor informații. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!