Fetita de 1 an si 9 luni din Constanta a murit dupa ce a inghitit bile magnetice. Cauza descoperita la autopsie
O fetita de 2 ani din Constanta a murit dupa ce a inghitit bile magnetice dintr-o jucarie. Medicii trag un semnal de alarma privind pericolul acestor obiecte...