Ultimele discutii din forum
    Administrator Floricica Debutanta administrator's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.04.2005
    Postari in forum
    1.037

Ne cerem scuze pentru problemele create

Dragelor, astazi se lucreaza pe forum si stim ca au fost si poate mai sunt cateva probleme legate de buna functionare a forumului, precum si de logarea si activitatea voastra in Comunitate.

Ne cerem scuze pentru disconfortul pricinuit si speram sa remediem cat mai repede toate problemele aparute.

Multumim mult pentru intelegere!

Moderator Floricica Avansata NicoleD's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.05.2011
    Postari in forum
    1.467
    Citat Postat de administrator Vezi mesajul
    Dragelor, astazi se lucreaza pe forum si stim ca au fost si poate mai sunt cateva probleme legate de buna functionare a forumului, precum si de logarea si activitatea voastra in Comunitate.

Ne cerem scuze pentru disconfortul pricinuit si speram sa remediem cat mai repede toate problemele aparute.

Am si eu o intrebare:In ce masura raspundeti e-mail-urilor de pe office@copilul.ro?

Membru inregistrat la
    19.04.2005
    Postari in forum
    1.037
    Citat Postat de nicoleee Vezi mesajul
    Am si eu o intrebare:In ce masura raspundeti e-mail-urilor de pe office@copilul.ro?
    Nicoleta, am primit mesajul tau, numai ca problema pe care ai avut-o tu la logare a fost o problema generala pentru o scurta perioada pe forum din cauza unor interventii pe partea tehnica.

Problema pe care ai avut-o nu are legatura cu cererea pe care ai facut-o. Stim de cerere si este in solutionare. Imi pare rau ca nu am deja un raspuns pentru tine. Dar se va solutiona - cu siguranta - cat de repede se poate.

Multumesc.

Moderator Floricica Avansata NicoleD's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.05.2011
    Postari in forum
    1.467
    Tot n-am inteles de e dureaza atat de mult cand altii isi schimba user-ul la minut, dar in fine...

Multumesc oricum!

Membru inregistrat la
    19.04.2005
    Postari in forum
    1.037
    Citat Postat de nicoleee Vezi mesajul
    Tot n-am inteles de e dureaza atat de mult cand altii isi schimba user-ul la minut, dar in fine...

Multumesc oricum!
    Nicoleta, este pur si simplu o intamplare ca s-a ivit la tine problema asta cu schimbarea userului.

S-a intarziat un picut cu rezolvarea ei din cauza acestor lucrari pe site, despre care spuneam.

Multumesc, seara frumoasa!

Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    nu putem sa ne suparam...asta este jobul vostru si in plus este util si pt noi sa improspatati acest minunat forum...nu cred ca a murit nimeni daca nu a putut scrie ceva...va apreciem prea mult pt daruirea si sustinerea voastra pt a ne suparaaaaaaa...poop

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Cred ca mai exista ceva probleme.Nu se pot vedea pozele atasate la mesaj.Da eroare
    Nu ne-am suparat.Mult succes in tot ceea ce faceti!

Floricica Nou Venita MOTANIK_23's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.03.2011
    Postari in forum
    238
    eu de aseara nu pot sa vad raspunsurile la topicul postat de mine: adica dau click pe topic si nu il afiseaza pe cand pe acesta il pot accesa. e tot din cauza problemelor? se va rezolva? multumesc. o zi buna

Floricica Avansata mire.t's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.05.2011
    Postari in forum
    1.765
    Citat Postat de administrator Vezi mesajul

Am si eu o intrebare...in general,cand se lucreaza la forum...nu se poate deschide un topic -asa ca idee-inainte cu 1 zi-sa fim si noi anuntate...ca de,....barem sa stim si noi ca in ziua X...de la ora y -pana la ora z-vedeti ca o sa se lucreze la forum...nu tin sa fac scandal...dar era o sugestie. Daca vreti sa tineti cont de ea,bine....daca nu-iarasi bine!

Membru inregistrat la
    19.04.2005
    Postari in forum
    1.037
    Citat Postat de mire.t Vezi mesajul
    Am si eu o intrebare...in general,cand se lucreaza la forum...nu se poate deschide un topic -asa ca idee-inainte cu 1 zi-sa fim si noi anuntate...ca de,....barem sa stim si noi ca in ziua X...de la ora y -pana la ora z-vedeti ca o sa se lucreze la forum...nu tin sa fac scandal...dar era o sugestie. Daca vreti sa tineti cont de ea,bine....daca nu-iarasi bine!
    Mirela, ai mare dreptate. Este foarte buna propunerea ta si chiar asa ar trebui sa se intample. Numai ca lucrarile de ieri nu au fost programate si, din pacate, nu am putut anunta decat atunci cand au inceput.

La fel de bine, ai dreptate si in legatura cu un interval orar exact in care sa se rezolve toate impedimentele... Suntem constienti de neplacerile create.

Multumim ca ne anuntati de neplacerile intampinate, pentru ca astfel reusim sa rezolvam cat mai repede.

Asteptam feedback in continuare. Multumim si va dorim o zi frumoasa.

Floricica Debutanta llorikiss's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.08.2011
    Postari in forum
    693
    Sper sa rezolvati cat mai curand toate problemele !!!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari